Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Más is van, aki nagyon magának...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van, aki nagyon magának való?

Figyelt kérdés
Hogy a francba lehet így párt találni?

#nők #leszbikus #magunknak valóság
2018. jún. 18. 08:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%
Sajnos én is. Nagyon nehezen viselem már az egyedüllétet.
2018. jún. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Pacsi ✋️
2018. jún. 18. 09:12
 3/17 anonim ***** válasza:
96%

Háát elég nehezen.

De ha nem a szobádban kuksolsz egész nap a madaraiddal (mint én xd) akkor előbb-utóbb megtaláljátok egymást valakivel ;)

2018. jún. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
92%

Nálam ugyanez a helyzet, én megpróbálkoztam az internetes társkereséssel.

A legtöbb oldal lehúzós, keresni kell melyik a jó, fizetni semmiképp ne fizess értük. Vannak jók amik ingyenesek pl Tinder.

2018. jún. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
92%
Jah csak annyit hozzá, hogy nekem ez bejött, két éve van párom, és imádom :)
2018. jún. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Szerencsés vagy, utolsó, sok boldogságot! :)


Áh, nem fogok én regisztrálni ilyen oldalakra. Felesleges is lenne, elég a gyakori, néha jól esik itt siránkozni :D

2018. jún. 18. 10:34
 7/17 anonim ***** válasza:
92%

No problem :)

Amúgy ha attól félsz, hogy mások meglátják a profilod, a Tinderen be tudod állítani, hogy ki lásson.

2018. jún. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
24%
bocsi a kicsit offert, de baratokat konnyen szereztek? en abszolut konnyen ismerkedo emberke tudok lenni, megsem talalok olyan embereket, akik kozeli baratok lehetnenek. 'sajna' Pesten kezdtem az egyetemet, a legjobb baratnom viszont otthon (videki varos) maradt. vannak barataim, de egyik sem olyan kozeli. lehet az a porblema, hogy eleg harsany vagyok, es nincs tabutema, meg neha mar masok szerint bunko modon oszinte, de megis hol talalhatnek hasonlo embert? alapbol jobban erzem magam fiu tarsasagban, de ott meg vagy tobbet akarnak, vagy a baratnojuk eltiltja tolem fogalmam sincs miert, holott nekem is van parom es huseges vagyok, szimplan csak mindig is apas lany voltam, batyam van, fiuk kozott nottem fel. megis szeretnek valami normalis baratnot, akivel tudok mindenfelen vihogni, de megsem egy p.csa, aki mindenrol csak sirni tud. how?
2018. jún. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Ènis az vagyok:D

25/LL

2018. jún. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
18%

Nem biztos, hogy magadnak való vagy. Egyszerűen a társadalom ennyire megváltozott. A közösségi oldalakon és mainstream médiákon keresztül népszerűnek vélt szűrők alapján választanak társat. Azaz a gazdag gyerekek mellett maximum a kigyúrt macho az akire rágyógyulnak. Azaz szigorúan azokra, akikkel a közösségi oldalakon mutogatni lehet magukat. A többi pasi - lehet akármilyen intelligens, értelmes, udvarias, normális - selejtnek minősül.

Három lehetőséged van

1.: elkezdesz gyúrni (lehetőleg koxxal)

2.: veszel BMW-t, Audit vagy Hummert

3.: lemondasz a társas életről és, hogy szexuális élményekben legyen részed inkább eljársz qrvázni. A rosszlányokon találsz rengeteg jó csajt - olyanokat is, akik normális esetben szóba sem állnának veled, de ez célirányosan valóban a szexről szól. Nem mondom, hogy 100%-ban csak jó élményeket gyűjthetsz, de hidd el nekem nem fogod megbánni!!!!!!

2018. jún. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!