Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hol találhatnék magamnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék magamnak leszbikus irányultságú író társat?

Figyelt kérdés
Ismer valaki ilyen oldalt? Csoportot? Nagyon nagy szükségem lenne rá. Egy éve keresgélek, de sehol semmi. Belekezdtem már egyedül is írásba, de nem megy valami jol. Egy éve megszűnt az irótársi viszony előző partneremmel, azóta megrekedtem. Ha ismer valaki ilyen lehetőséget kérem segítsen. 20L

2018. jún. 18. 13:32
 1/8 anonim ***** válasza:
79%

[link]

Oké, oké, talán nem pont ilyenre gondoltál, de itt vannak tehetséges "írók" is és innen könnyen juthatsz ilyen témájú blogokra is. Szóval ha tetszik valamelyik akkor felveheted a kapcsolatot az íróval ^^

2018. jún. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Mit jelent az irotarsi viszony?

Te irsz, o belejavit? Vagy atfogalmaz?


Leirod? Tenyleg erdekel, en fiatalabb koromban irtam sokat....

2018. jún. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretek írni, meg szoktam is. Vagyis túlzás, hogy szoktam, mostanában annyira nem foglalkoztam vele, de érdekelne. Novellákat írsz vagy miket?
2018. jún. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Itt vagyok! :D
2018. jún. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

En 1-2 eve nagyon sokat irtam, verseket, novellakat foleg, de regennyel is probalkoztam mar. (Igaz, az egyelore nincs befejezve.) Mostanaban nem irok, a sok vizsga, elfoglaltsag, de leginkabb a motivacio hianya miatt...

Miben kellene segitseg?:)

2018. jún. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Jelen! ;) Leszbikus irányultságú, amatőr író vagyok. :)

Leginkább verselni szeretek, de az idei tanévben jártam egy novella és regényíró kurzusra :)

18/l/l

Ha gondolod, írj rám, hátha össze tudunk hozni valamit.

2018. jún. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Milyen sokan vagyunk! Létrehozhatnánk egy író klubot vagy valami olyasmit! :D De komolyan!
2018. jún. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Előre is bocsánat mindenkitől, hogy nem külön-külön válaszolok, de nagyjából szerintem ugyanazokat a kérdéseket tettétek fel.

Először is novella/regény kategória, de ebből is főként regényt képviselek.

13éves koromig csak egyedül próbálkoztam, de mindig minden a kukában landolt. Aztán 13évesen egy oldalon egyszer játszottam egy szerepjáték dolgot, nem volt semmi extra, annyi hogy volt egy elrabló és egy elrabolt, és megkellett győzni az elrablót, hogy miért engedje el az elraboltat.

Aztán ott elindult bennem valami, rájöttem, hogy mennyivel nagyobb pluszt ad, ha nem egyedül van kialakítva egy történet. Sokszor csak egy mondat is elég a másiktól, egy gondolat ami csomó új gondolatot szül.

15évesen megtaláltam az ideális partnert. Nagyon kezdőnek számítottam még de fejlődőképesnek éreztem magam. Aztán magába is szippantott rendesen. Történeteket írtunk éjjel-nappal (szó szerint). Magyarán mindketten megformáltunk egy karaktert akinek szívesen a bőrébe bújnánk és aztán kitaláltuk hogy lehetne őket összehozni. Egy történeten hónapokig csámcsogtunk. Sajnos nagyon későn nőttem fel a feladathoz, hogy ezekből a vázlat történetekből simán rendes könyvet is lehet írni. Úgyhogy a legutolsó "játékunkat" mindig lementegettem és megírtam. Ennek már jó ideje, sajnos. Külön utakra vált az életünk, neki sikerült kiszakadnia ebből a világból, de én nem tudok vagy éppenséggel nem is akarok tovább lendülni. Ez éltet, érzem, hogy a véremben van. Csak egyedül nem megy. Vagy megy egy darabig amíg dőlnek az ötletek, aztán megrekedek.

Remélem ez kielégítő válasz volt. Töményen szerepjáték partnert keresek, de ezt a kifejezést már nem igen szeretem használni. Főleg hogy az emberek másra gondolnak ennek a hallatán.


[link]

Kis betekintés. A már meglévő történetem, és egy amit megkezdtem. Csak viszonyításként, akit érdekel. Műfaj, terjedelem, karakterszám. Bár műfajilag nem emelnék ki konkrétat. Akciódús, romantikus, több szálon futó, több karakter, sok konfliktus és szeretem a tragikus befejezéseket is. Röviden :)

2018. jún. 18. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!