Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Megbízható (bb), normális app...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbízható (bb), normális app leszbikusoknak létezik?

Figyelt kérdés

Kérdést sem egy hasonlót tettem fel itt, de rájöttem hogy az oldalak teljesen haszontalanok így gondoltam hátha van egy jó app amit tudtok.


Ugyanis hiába. ha találok is egy értelmes lányt akit végre nem kamu profil az ország másik oldalán él, de minimum Pesten, azaz tőlem messze. Itt erre felé pedig Tolna megyében nem hogy nem találok, de alig tudok 1-2ről...



2018. jún. 3. 19:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Tinderen ha beállítod akkor az normálisan működik.
2018. jún. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is Tolna megyèből vagyok :D

De mégis találtam magamnak párt :D sajnos be kell vállani az utazást :D persze nem a világ másik felére :D

2018. jún. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tudom ezer éves a kérdés de én is Tolna megyei vagyok ^^ annyira jó látni, hogy nem vagyok itt egyedül
2021. márc. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!