Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ugye nem vagyunk leszbik? A...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye nem vagyunk leszbik? A legjobb barátnőmmel néha kicsit izgatjuk egymást. Csikoljuk egymást, cirógatjuk, puszilgatjuk, persze nem szájon. (Többi lent)

Figyelt kérdés
És néha otf lennt is izgatjuk egymást,de csak térddel,mármint úgy,hogy ő fekszik én pedig rajta és felhúzom a térdem a lábai közt. Vagy fordítva. 18 vagyok ő egy évvel kisebb mint én. Nem érzem magam leszbinek. Szerintetek az vagyok? Illetve ő tett egy olyan megjegyzést,hogy ha akarnám meg is ujjazna. Kicsit beparáztam. Vajon van benne leszbi hajlam? Egyébként mindketten szüzek vagyunk és mindketten “szerelmes vagyunk egy fiúba. Ő azt mondta,hogy azért mondta ezt a dolgot,mert hogy én már megujjaztam egyszer. Na most azt tudni kell,hogy akkor szilveszter volt,sokat nagyon sokat ittam én is ő is ő megcsókolt állandóan csókolgatott én meg sok piával azt se tudtam,hol vagyok és hát igen,megujjaztam. De nem tenném meg újra. Így épp ésszel nem. És nem is hagynám neki,hogy megujjazzon. Ugye nem vagyunk leszbik?

2018. ápr. 7. 23:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Ha a fiukhoz is vonzodsz ,akkor maximum biszex,de a leirtak alapjan inkabb csak kivancsi.
2018. ápr. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
98%
Ha nem is leszbik vagytok de biszex az valószínű.
2018. ápr. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%
Te valószínű nem. A barátnőd lehet, hogy biszex.
2018. ápr. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors válaszokat.
2018. ápr. 7. 23:39
 5/13 anonim ***** válasza:
91%

Full fogyatékosnak tűnsz így 18 évesen is a fogalmazásod alapján...

Ha a sztori igaz, valszeg akkor sem véletlenül izgatsz egy lányt. Nekem be nem adod, hogy az ilyenben nincs hajlam.

2018. ápr. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%
Leszbikusok biztos nem ha fiút szerettek, maximum biszexuálisok.
2018. ápr. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Dankeee schön mindenkinek.
2018. ápr. 7. 23:43
 8/13 anonim ***** válasza:
93%

Mindketten biszexek vagytok, te is és ő is.

És igen, amit csináltok, az vastagon szexuális tevékenység.

2018. ápr. 8. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
81%

Bármennyire is lepontozták az 5ös válaszolót,én egyetértek vele.Egy 18éves valahogy már nem itt kéne hogy tartson,meg ilyeneket csináljon,mert ez olyan 13-15évesekre vall.Ennyi idősen már kicsit fura,hogy valaki nincs tisztában vele,hogy hova is vonzódik.Szerintem se vagy még 18 vagy valami bajok vannak fejben.De hogy a kérdésre is válaszoljak,valszeg biszexek vagytok


23/L

2018. ápr. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Kamu gyanús...
2018. ápr. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!