Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok, nektek összejött az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek összejött az oldalról alkalmi? L

Figyelt kérdés
Nem privátokért kérdezem, csak azért mert mondhatni összejön egy, csak kicsit ráparázok a dologra, merthogy mégis csak internet. Ezért gondoltam kiírom a kérdést, hogy másnak összejött e. Tudom, elég nagy hülyeség, hogy ezt saját megnyugtatásra használom de nézzétek el nekem. ^^'

2018. jún. 25. 15:41
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
Igen :) nem is olyan rég.
2018. jún. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
És nem aggódtál a találkozó miatt? Ez most elég "idősen" fog hangzani, de manapság annyi hazugságot és átverést hall az ember, főleg interneten.
2018. jún. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Találkozz nyilvános helyen az illetővel, üljetek be egy kávézóba és beszélgessetek egy kicsit, mielőtt bármibe belemész ...illetve barátnődnek mondd el (azt is, hogy pontosan hova mész) és beszéljétek meg, hogy néha bejelentkezel majd legalább egy üzivel. Ezt mondd el a pasinak is, hogy a barátnőd tudja, hogy hol vagy és a lelkedre kötötte, hogy jelentkezz be néha.
2018. jún. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%
Ja leszbikusság kategória. Bocsi, akkor vedd semmisnek az előző hsz-emet.
2018. jún. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%
Előző vagyok: Bocsi, hogy nem a kérdésre válaszoltam, csak nekem is összejött volna nem egy az évek során, de az előbb kérdezett csudi jó indok miatt végül molyfing lett mindegyikből a bizalmatlanság miatt... :'D
2018. jún. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
54%

Első vagyok.

De kicsit paráztam :) de nyilvános helyen volt a találkozó és próbáltam sietettbi a dolgot, mert sokszor jártam én is úgy, hogy hetekig beszélgettem az illetővel neten és kiderült, hogy kamu :/

2018. jún. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen,összejött. Kb 1 évnyi beszélgetés után,megszakításokkal,de összejött.
2018. jún. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
51%
Össze.Életem első kapcsolata,3 éves.És még mindig tart...:)
2018. jún. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
47%

Nem lány vagyok, de jött már össze innen lány :)


(1 a kismillióból, ugyan)

2018. jún. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!