Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ha tudom hogy a főnököm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tudom hogy a főnököm leszbikus én meg biszex vagyok akkor lehet esélyem arra, hogy belém szeret?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy van kapcsolata vagy nincs. De szeretném ha összejönnénk. Hogy hódítsam meg? Érjek hozzá, mosolyogjak rá?
2018. júl. 3. 17:46
 1/3 anonim ***** válasza:
91%
Szia, ha beszélgettek, akkor küldj bizonyos jeleket, például hosszabb mint 5 másodperces szemezés, ha nem zavar titeket a környezetetek, akkor mindenképp érj hozzá, akár többször is, finoman de nem feltűnően símitsd meg a kezét mikor mond valamit, és kissé kuncogj rajta, " mintha" tetszett volna amit mond ilyesmi, hidd el észre fogja venni, és vagy visszajelez vagy, lehet nem azonnal, de kezdetnek mindenképp így kell.
2018. júl. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csak azért mert ő leszbikus tr meg biszex vagy még nem törvényszerű,hogy pont beléd fog szeretni a sok más nő kötül.Persze megpróbálhatod, de hamis illúziókat ne táplálj.
2018. júl. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
1-es voltam, 2-es igen nem törvényszerű, hogy pont belé fog szeretni,de azt kérdezte, hogy tudná esetleg elcsábítani, én tanácsokat adtam neki, hogy kezdjen, hozzá, ha meg sem próbálja sose tudja meg...
2018. júl. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!