Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Van esélyem biszexként összejö...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem biszexként összejönni egy leszbikus lánnyal?

Figyelt kérdés
Főleg azoktól kérdezem akiknek valami bajuk van a biszexekkel. Mit kéne tennem ahhoz hogy megfeleljek nektek?
2018. júl. 4. 16:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
Én is biszex vagyok, és nézd: az nagyon rossz hozzáállás, hogy már így az elején Te meg akarsz felelni. Aki ítélkezni fog, azt sehogy se győzöd meg (meg inkább alapból nem szabad az ilyenbe belemenni), akivel pedig úgy alakul, vele már az elején tisztázni kell, hogy kinek milyen az ideális kapcsolat, és hogy ehhez mindketten tudtok idomulni vagy sem. Aki elsőre bezár téged egy sztereotipikus kis skatulyába, azzal ne kezdj. Akinek meg nincsenek ilyen gondjai, az nem is fog ezen fennakadni.
2018. júl. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%
Akinek ilyen előítéletei vannak, az jobb is ha nem kezd biszex nővel. Elismerem hogy sok biszex csak szexre keres nőt. De nem mindenki én ugyanúgy beletudok szeretni egy nőbe, mint egy férfiba. Ha a szeretett nő nem viszonozza az érzéseinket nekünk ugyanolyan fájdalmas mint egy leszbikus nőnek.
2018. júl. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
10%

Nálam nem lenne esélye.


Engem zavarna, hogy férfiba is ugyanúgy bele tud szeretni, vagyis szó sincs előítéletről.

L/L

2018. júl. 5. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

3-as:

De miért zavar? Ezt szeretném kideríteni. Attól félnél hogy megcsal egy férfival? Nővel talán nem tudna az olyan aki csalfa?

2018. júl. 5. 06:20
 5/14 anonim ***** válasza:
8%

1.Nem félek hogy megcsalna,mivel nem jönnék össze biszexel.

2.Nővel is megtud csalni aki csalfa,de az ismerkedős, randizós szakasz pont arra való,hogy megismerjük a másikat,és aki szemfüles,nem elfogult, nem "olyan kedves arca van,ő biztos soha nem tusna megcsalni"-mentalitású, az ki tudja szűrni az ilyet és szintén nem jön össze csalfával,vagy ha mégis betalál egyet,akkor simán kidobja.


Egyszerűen zavar és taszít, hogy előttem férfiba is volt szerelmes, férfival szexelt,számomra ez nem elfogadható, nem tudom màsképp megfogalmazni. Téged pl.miért zavana ha a férfi aki hajt rád közben pedofil is? Minket is ezért.

2018. júl. 5. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
88%

A biszexuálisok irányában azért van szerintem sok előítélet, mert a legtöbbjük tényleg csak szórakozásra, szexkapcsolatra keres nőt. Legalábbis én is sajnos az utóbbiból "láttam" közvetve és közvetlenül elég sokat, de szerencsére az ellenkezőjét is.

Ha alapvetően érzelmileg és szexuálisan ugyanúgy tudsz a nőkhöz vonzódni kérdező, úgy szerintem teljesen rendben van a dolog.

Igen, valakit megtaszít, ha volt előtte a másik férfival is, de ez már inkább csak kifogás szerintem. Ennyi erővel azon is lehetne fujjongani, hogy másik nő is hozzáért előtte és ki tudja hogyan... Ugyan.

Ami _szerintem_ egy reális félelem viszont, hogy egy bizonyos korban a legtöbb nőnek beüt, hogy házasságot, vagy legalább gyereket akar, azonos neműek között meg azért nem a legegyszerűbb ezt megoldani, itthon legálisan ugye sehogy, amennyire én tudom. Most hogy valami jóbarát teherbe ejti az egyik félt szívességből, azt hagyjuk :D

Szóval van, amit legkönnyebben egy férfi adhat csak meg, tény és való meg az is, hogy van a világban még millió + 1 szakító ok ezen felül, szóóóóóval..... Ezekből kifolyólag én. pl. nem zárkózom el a biszex lányoktól, ugyanúgy nyitok feléjük szívesen, ha a másik fél is úgy áll hozzám. Aztán lesz, ami lesz :) Szigorúan párkapcsolatra értve, kalandozásokra semmi szükségem, se igényem.

2018. júl. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
3%
Ember,szinte tudtam,hogy buta és analfabèta emberek belefognak kötni a hasonlatba ember. Hol olvastad ember,hogy a biszexualitást a pedofíliához hasonlítottam ember? Két elutasító,kizáró ÉRZÉST hasonlítottam egymáshoz ember.És ha te is ugyanolyan kirekesztő és előítéletes vagy azokkal akik nem szeretik a biszexeket akkor hogy várod el hogy veled ne legyenek azok ember? Te is egy újabb érv vagy hogy miért ne jöjjek össze soha biszexel ember.
2018. júl. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Hagyjátok abba ezt az emberezést, így a paraszt férfiak beszélnek és qurva idegesítő! Legyetek már nőiesebbek...


Amúgy jobban vonzódom a nőkhöz, tehát olyan 70-30% az arány a nők javára.


De még mindig nem értem és ezzel nekem nem magyaráztad meg hogy miért kizáró ok....Ez, hogy undorítónak tartasz mert hozzáértem pasihoz, ez olyan mint amikor a heterók mondják rád hogy undorító vagy amiért hozzáérsz más nőkhöz....Ugye hogy sz@r érzés?

És a vonzódás nem jelenti azt hogy voltam is már pasival. (Voltam, de ismerek olyan huszonéves biszex lányt aki eddig csak nőkkel volt, mégis biszexnek tartja magát)

2018. júl. 5. 10:11
 9/14 anonim ***** válasza:
56%

Csak ne bizonyítanád be újra és újra, hogy alap dolgot, amit te magad mondtál nem vagy képes felfogni:


"Téged pl.miért zavana ha a férfi aki hajt rád közben pedofil is? Minket is ezért."


Egyértelműen párhuzamot vontál, és kifejezted, hogy szerinted az ellenkező nemhez/mindkét nemhez történő vonzódás egy súlyban van, egy lapon említhető azzal a morálisan elutasítandó és visszataszító tettel, amikor valaki gyerekekhez vonzódik. Sőt tovább mentél, mert a "minket" szóval bátorkodtál több ember nevében nyilatkozni.


Csak ismernéd el, hogy ez durva volt, túllőttél a célon - mert az én kommentemben elismerem, kétszer írtam, hogy "ember" - wow ezt ki is szúrtad és ez volt az egyetlen kis kapaszkodód.


És azt honnan vetted, hogy biszex vagyok? Ne ássad már mélyebbre magad alatt a gödröt, és vegyél már vissza az alpári stílusból. Bár sajnos azt a hozzád hasonlóktól nem lehet elvárni. Na miért is van a leszbikusokról ez az előítélet, na miért, vajon... nem is értem.


UI: keresd fel az elsős általános iskolai tanárodat, hogy legyen kedves pótolja be a leckét és magyarázza el, mit jelent az, hogy "analfabéta". Vagy hogy "buta".

2018. júl. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Komolyan hagyjátok már abba a veszekedést. Kérdező nyugodj meg, vannak olyan leszbikus lányok akiket nem zavar, viszont olyanok is lesznek mint akik így állnék hozzá mint itt. Na nekik is szívük joga eldönteni, ne vitatkozz velük,úgyse fogják máshogy látni. Keress olyat aki nyitott rád.

A pedofilos hasonlattal szerintem is túl messzire ment, akárhogy is értette, de mindegy.

Meg ez a kérdés kicsit olyan mintha bocsánatot kérnél amiért biszex vagy. Nehogy már még te érezd rosszul magad azért aki vagy. A szexualitás olyan dolog amiről nem tehetsz, nem tudsz változtatni azon hogy kihez vonzódsz.

Szóval ne akarj megfelelni senkinek, az nem igazi kapcsolat amiben úgy vagy együtt valakivel hogy ő mondja meg milyen legyél, hogy együtt lehessetek.

Szóval nem tettél semmi rosszat, ha valaki hűtlen, hármasozni akar stb az teljesen más de a biszexualitás még mindig nem egyenlő ezekkel, mégha vannak is ilyen biszexek. Heterokbol/melegekből/leszbikusokból is vannak hűtlenek. De ahogy a szavaidból levettem, nem ez a kategória vagy.

2018. júl. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!