Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » A leszbikus nők szeretnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titkoskert kérdése:

A leszbikus nők szeretnek párt keresni? Ez amolyan hobbi?

Figyelt kérdés

Vagy van célja is? A család alapítás a végső állapot általában, vagy a párkapcsolat, vagy a szingliség? Melyik a leginkább jellemző?

Mert én ahány leszbikus csajjal beszéltem, 98% hallani sem akart gyereknevelésről... Inkább a karrier dominált.



2018. júl. 10. 23:01
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Ez változó, sok múlik az életkoron is !
2018. júl. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Én sem akarok gyereket de nem azért mert leszbikus vagyok. Nem szeretem a gyerekeket, nem vagyok anyatípus....
2018. júl. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%

Ez rengeteg mindenen múlik. Családi háttéren, lehetőségeken, életkoron...

Én például szeretnék gyereket, családot, de lehet, hogy más 22 évesen nem így gondolkozik. A kortársaim általában ilyen korban még felfedeznének, nem gondolnak olyan sokat az elköteleződésre (ami nem is feltétlen baj), lehet, hogy ezt látod.

2018. júl. 11. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%

Én sem szeretnék gyereket.Nem.szeretem őket,nem vagyok anya típus.

Van célom,boldognak lenni a párommal,ennyi.

2018. júl. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szeretnék gyerekeket. Nem vagyok egy családcentrikus nő. A párommal szeretnék összeköltözni és utazgatni. Hűséges típus vagyok amúgy,de kell az is,hogy izgalmas legyen a partnerem.
2018. júl. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően sem a boldogsághoz, sem a teljes élethez,sem semmihez nem alapfeltétel a gyerek, nem a gyerekvállalás az élet de mégcsak nem is a párkapcsolat végső célja és értelme, nem ez az élet alfája és omegája. Általában nem a kapcsolat van a gyerekért,hanem a gyerek van a kapcsolatért....Ez a gyerekközpontúság egy eleve hibás, ostoba, radikális ,Jobbikos-Donald Trumpos nézet. Egy nő igenis lehet sikeres,boldog, teljes értékű, tiszteletre méltó személy gyerek nélkül is. És egy kapcsolat is lehet teljes és boldog gyerek nélkül is. Úgy beszélsz mintha az embernek nem is lenne(lehetne?) a saját jogán igénye a szerelemre, egy társra, hanem mint a középkorban, csak azért lennének kapcsolatok hogy gyereket csináljanak,aki tovább viszi a vagyont meg a család nevét...


Szóval kicsit sem hobbi, hanem egy érzelmi-szociális igény.



De amúgy sokan azért nem akarnak,mert leszbikusként bajos megoldani, és sok támadást kapna a gyerek is meg a szülők is. Vagy bármilyen személyes döntés lehet az oka, mindenkinek szíve joga rendelkezni a teste és az élete fölött, nem vagyunk keltetőgépek.


És ez nemcsak a leszbikusokra jellemző, hivatalos statisztikák szerint is csökken a magyar népesség, kevesebb gyerek születetik , egyre több a gyermektelen nő, később szülnek gyereket a nők. Tehát a heteróknál is nagyjából hasonló a helyzet. A mai világban pedig buta vagy naív, aki nem épít rendes karriert, stabil megélhetést, mivel a válások száma is növekszik, el is kell tartani a gyereket meg magunkat.


És nem is értem miért zavar ez téged,mikor neked tudtommal van már gyereked.

2018. júl. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

6. válaszoló: ámen. Minden szavad arany.

Itthon főleg nehezen megoldható leszbikus (és meleg) párnak a gyerekvállalás.

2018. júl. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is valóban karriert szeretnék és boldognak lenni a párommal kettesben, de ennek semmi köze ahhoz, hogy leszbikus vagyok. Szimplán csak nem szeretem a gyerekeket. Ez akkor is így lenne, ha hetero lennék. De ismerek olyan leszbikust is, aki viszont szeretne gyereket.

(Csak mint ahogy az utolsó is írta, itthon ez nem olyan egyszerû dolog)

2018. júl. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy volt csapattársamat két nő nevelte fel. Most olyan 21-22 éves lehet. Kiegyensúlyozott, boldog gyerekkora lehetett volna, de a szüleit állandó támadások érték. Huvatalosan csak az egyikük az édesanyja (örökbefogadták). Az iskolában is sokat cikizték ezzel, leginkább fiúk. 17 éves korunk körül kezdte mindenki felfogni, hogy milyen kedves és normális a családja... De addig? A szülei azt mondták, ha tudták volna, hogy ez lesz, inkább nem vágnak bele, nem teszik őt ki ennek az egésznek. Nem azért lett lelkileg sérült, mert két nő nevelte fel, hanem mert támadások érték gyermekkorban. Mellesleg egy kinézetre szép, és belsőre nagyon aranyos nő lett belőle. Neki sem kell gyerek, mert nem csinálná ezt vele sem végig. Mert ugyan 2018-at írunk, még mindig sok a diszkrimináció és a köpködés.
2018. júl. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!