Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Van olyan aki ebbe bele...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan aki ebbe bele menne? Vagy túl sokat akarok? Hogy adjam ezt elő? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Szóval, nem voltam még lánnyal hetero vagyok van kapcsolatom igaz hogy haldolik... Én egy állandó kapcsolatot nem tudok elképzelni nővel... Egy olyan kapcsolatról álmodozom évek óta ami "több mint barátság" szóval megismerkedünk, jóba vagyunk kvázi baratnők de ha igényem van vagy neki, akkor hadd smároljam le csak ugy ha szeretném hadd nyuljak be neki vagy ő nekem vagy csak simán fogdosni csókolni... de ugyan akkor haverok is vagyunk hülyéskedünk szórakozunk stb... Lehet hülyének nézz most sok mindenki hogy Úristen ilyet hogy képzelek, 14-15 éves koromtól fontoltam hogy kiírjam ide és rá kérdezzek ha ismerkedek egy bi vagy lezbikus lánnyal ezt hogy mondjam el? Volt hogy elején a közepébe vágtam tiltott azonnal:D Nagyon rosszul érzem magam amiatt hogy még nem voltam lánnyal olyan mintha valamit meg vonnának tőlem ezaz érzés pedig egyre erősebb:(


19/L



2018. júl. 13. 11:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Mondjuk előbb zárd le azt a "haldokló" kapcsolatodat.
2018. júl. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 he84 ***** válasza:
88%
Nem baj, ez egy barátság lenne extrákkal, vagy laza kapcsolat. Viszont nnem biztos hogy heteró vagy, ha izgat az is, hogy lánnyal is csináld. Így inkább biszexuális vagy, legalábbis a gyökere megvan benned hozzá.
2018. júl. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
azért nem mondom magam biszexuálisnak mivel nem volt semmi soha lánnyal nem tudom eldönteni.... haldokló kapcsolat kb szex miatt van meg...6 éve vagyunk együtt nehéz lenne szét menni csak úgy ha meg lenne valaki akire rég vagyok sokkal könnyebb lenne...
2018. júl. 13. 11:29
 4/11 A kérdező kommentje:
meg engem nem zavar ha a lánynak is van kapcsolata...
2018. júl. 13. 11:31
 5/11 he84 ***** válasza:
81%
Hmm oké, akkor egyelőre csak kíváncsiság. Hát pedig jobb és tisztességesebb lenne, ha előbb szakítanál a pároddal és utána próbálkoznál lányok terén.
2018. júl. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Mivel nem gondolom komolyan egy lánnyal, nem tudom hogy milyen lenne félek attól hogy még se lesz olyan mint ahogy elképzeltem, ezért úgy mond nem kockáztatok elég kapcsolat függő vagyok inkább őrlődöm egy rossz kapcsolatban de akkor sem szakitok sajnálnám pasim...
2018. júl. 13. 17:43
 7/11 he84 ***** válasza:
44%
Hát akkor pedig megcsalod őt. Vagy szakítasz rendesen és kockáztatva lányokkalé próbálkozol, vagy pedig maradsz a jelenlegi kapcsolatodban és nem próbálkozol lányokkal. Bár hogyha amúgy is túl rossz már a kapcsolatod, elég fura hogy akkor miért nem szakítasz. Vagy helyette próbáld meg helyrehozni a pároddal, ám ha tényleg nem sikerül, akkor jobb lenne a szakítás. Elég nagy butaság emiatt tovább szenvedned.
2018. júl. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
67%
De megcsalni nem sajnálnád...Növessz gerincet.
2018. júl. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
35%
Senki nem fog ebbe belemenni,maximum egy nagyon igénytelen nő, akihez képest a haldokló kapcsolatot leányálom.
2018. júl. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Addig semmiképp ne keress ilyen kapcsolatot, amíg együtt vagy a pároddal

Nekem egyébként van ilyen barátnőm. Néha együtt vagyunk (szex, csók stb), de egyébként teljesen átlagos "barátnős" programokat szervezünk. Kb 3 éve van így, volt olyan pasija akinek ez kifejezetten tetszett, volt, akinek nem, akkor nyilván abbahagytuk.

2018. júl. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!