Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikusok! Valaki hasonló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok! Valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

5 éve, hogy egyedül vagyok. Most ismerkedem egy lánnyal, de szerintem nem lesz hosszútávú. Pinken próbálkoztam, de hát a nagy többség kamu, meg nem könnyű olyan embert találni, aki egy személyes találkozóba is benne lenne.

Van köztetek olyan lány, aki már évek óta keres párt magának, de nem sok sikerrel. Vagy ha találtatok, akkor hol ismertétek meg egymást? :)

24/L



2018. júl. 23. 16:41
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia énis ebben a helyzetben vagyok...

Màr 2 éve nem talàlok 1 olyan lànyt sem akivel el tudnàm képzelni....

19L

2018. júl. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Jelen. Én már össze is költöznék mihamarabb,annyira komolyat keresek.
2018. júl. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Szegeden nagyon sok leszbikus lány van én magam is rengeteget ismerem én is szegedi vagyok és nekem nincs ilyen problémám itt nem nehéz ismerkedni
2018. júl. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ugyanez van nálamis 1 éve nem találok senkit 😔😔
2018. júl. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Pinken sok a kamu, de azért akad pár rendes is, én mindkét eddigi barátnőmet ott ismertem meg, mindkettő egyetemre járt, nagyon intelligens emberek stb... és mindkettő csodálatos természet a maga módján. :) (ja és több éves kapcsolatok voltak) Rajtuk kívül úgy még 3-4 szintén jó fej csajszit ismertem meg akikkel össze tudtam barátkozni. Elvileg a GyK is jó, bár én jobban félek ettől a teljes anonimitástól, (bár én is épp most válaszolok erre a kérdésre, szóval... ) Leszbikus társkereső appnak ott a HER ami egész jó, csak elvileg magyarok még nem nagyon használják. :)
2018. júl. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Biszex vagyok de itt ahol én élek mintha nem is lennének leszbikus, biszex nők. Néha már elvagyok keseredve hogy egyedül vagyok.
2018. júl. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Egy normális pasit is nehéz találni :)

Nemhogy lányt.

Keresgélni kell.

2018. júl. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Debrecenben is az az érzésem, hogy csak én vagyok az egyedüli biszex. okcupidon próbálkoznék de azon is inkább külföldieket találok :/
2018. júl. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én is egyedül élem mindennapjaimat.
2018. júl. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Interneten még én sem találtam megfelelőt :( 18/l/bi
2018. aug. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!