Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szülinapra jó ötlet az open...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülinapra jó ötlet az open when. Levelek írása, ha friss kapcsolatról van szó?

Figyelt kérdés

Szeptemberben lesz a barátnőm szülinapja és szeretnék személyes ajándékot adni, ezért gondoltam az open when levelekre. Viszont kb akkor leszünk együtt 2 hónapja, amikor a szülinapja lesz. (Viszont már ismerem egy éve.)


Túl sok lenne ez így első ajándéknak vagy jó ötletnek tartjátok?


2018. júl. 27. 19:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nagyon aranyos ajándék ötlet.:)

Nem túl eredeti, de csináld meg annak.

És szerintem ezt bármikor oda lehet adni, ha egy pár vagytok.:)

2018. júl. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem aranyos.
2018. júl. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó ötlet. Ha elfogadsz más tanácsot is,én a páromnak egyik szülinapjára csináltam egy miniatűr,88 oldalas kiskönyvet,aminek minden második oldalára ráírtam egy dolgot amit szeretek benne. :)
2018. júl. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3-as, köszönöm, ez is nagyon tetszik. :) Jöhetnek még kreatív ötletek, ha valakinek eszébe jut valami.
2018. júl. 27. 21:01
 5/7 anonim ***** válasza:

Neked kell ehhez ismerni őt. Alapvetően az ötlet aranyos meg akármi ilyen hasonló, ha tudod róla, hogy szereti és értékeli az ilyesmit.

Akár készíthetsz ilyen kuponokat is, amit beválthat, pl. vacsira, masszázsra, egyéb erotikus dolgokra, fagyizás ésatöbbi.

2018. júl. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
3-as vagyok. Egyszer,mikor egy valentin napot elfeledve siettem az ajándékkal,fogtam es csináltam egy szív alakú dobozt. Lementem a partra és összeszedtem annyi fehér,közepes méretű követ;amennyi belefért a dobozba. Mindnek szívecskés szemű arcot rajzoltam. A doboz tetejére pedig azt írtam: "Annyi milliószor szeretlek,ahány szerelmes köved lett!" :D Jót nevettünk rajta :D
2018. júl. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6-os, ez egy emlékezetes ajándék lehetett. :D Szerintem az ilyen "apró" dolgok a legértékesebbek...
2018. júl. 27. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!