Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Csak a biszexek éreznek olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak a biszexek éreznek olyan vágyat, hogy kívánnak nekik tetsző nőket vagy a leszbikusok is?

Figyelt kérdés
Ez mindig érdekelt engem, hogy csak mi biszexek vagyunk így vagy a leszbikusok is. Szerelem meg párkapcsolat párti vagyok, de vannak olyan nők akik annyira tetszenek ismeretlenül is.
2018. aug. 9. 16:16
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Mièrt ne kìvànnàk a nőket a leszbikusok? Nem èrtem a kèrdèst.
2018. aug. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 he84 ***** válasza:
83%
Hát bocsi, de elég fura kérdés. A leszbikusok nyilván attól leszbikusok, hogy a nőket kívánják.
2018. aug. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem arra akar kilyukadni a kérdező, hogy csak a biszexeknél fordul-e elő, hogy megkívánnak egy számukra ismeretlen nőt, míg a leszbikusoknak a testiségen kívül lelki vonzalom is szükséges hozzá vagy ők is képesek pusztán "ránézésre" vágyni egy nőre. Illetve erre vonatkozik a kérdés, vajon így van-e.


Én azt válaszolnám, hogy ez nem szexuális irányultság, hanem személyiségfüggő, bár a "kiváncsiskodók" közül nyilván több ilyen akad, mint aki totál leszbikusnak vallja magát. A nők nagy részénél mégis ez érzelmekkel működik.

2018. aug. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én voltam már nőbe szerelmes nem csak kíváncsiskodó vagyok. De sok esetben érzem ezt ha nincs párom.
2018. aug. 9. 17:37
 5/8 anonim ***** válasza:
Azt még hozzátenném, van úgy vele az ember és ez természetes is, ha meglát egy számára nagyon vonzó valakit, hogy elképzeli, vajon milyen lehet vele és valós vonzalmat érez. De sokan csak akkor lépnének a tettek mezejére, miután megismerték magát az embert is, nem csak a mellméretével és fenékformájával vannak tisztában :D
2018. aug. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Elég alacsony az ingerküszöbe annak, aki random testekre felizgul.
2018. aug. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én úgy nem konkrétan a mellét meg a fenekét nézem inkább azt, hogy milyen szép.
2018. aug. 9. 17:39
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezzel nincs is baj, tök természetesen. Csak késve érkezett meg e hozzászólásom.
2018. aug. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!