Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogyan mondjam el a szuleimnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a szuleimnek hogy a lányokat szeretem?

Figyelt kérdés
kis visszskoromban nagyon féltem ettöl mikor a nővérem mesélte, hogy volt egy ilyen barátnője és elzavarták otthonról és letagadták , nagyon félek elmondani a szüleimnek, volt már mikor utaltam rá de ők ezt ugy fogják fel mint valamataszitó rendellenességet és ez nagyon fáj ,nem tudom mit tegyek pedig már egy ideje tisztában vagyok vele mivel soha nem érdeklödtem igazán fiuk iránt...most viszont nagyon félek ,hogya a szuleim nem lesznek mellettem . Hogyan kéne ezt nekik elmondanom? 17/l

2018. aug. 13. 00:08
 1/8 anonim válasza:
De minek akarod elmondani nekik? Nem muszáj. Ha majd lesz komoly kapcsolatod egy lánnyal, akkor ráér.
2018. aug. 13. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem kell feltétlen elmondanod nekik.
2018. aug. 13. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Előbb inkább nekem mondd el, mi az a "visszskoromban". :)
2018. aug. 13. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
kiskoromban csak elirtam Xd
2018. aug. 13. 02:39
 5/8 anonim ***** válasza:
anya, apa, a lányokat szeretem.
2018. aug. 13. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egyetértek egy előttem szólóval.

Nem kell mindent az orrukra kötni, elég akkor szólni, ha tényleg komoly kapcsolatod lesz egy lánnyal, akivel hosszú távon tudsz tervezni.

Ha ez megtörtent, akkor hát kihúz, fej felemel; apa, anya, a lányokat szeretem.

2018. aug. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én mindig mondom nekik, de azthiszik viccelek... Nem hiszik el és poénkodnak ezzel. Majd egyszer rájönnek, hogy nem vicc volt.. :D
2018. aug. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is elmondtam nekik, de kiderült hogy tudták már!

F/60


Komolyan! Kislány vagy még! Nem kell úgy venni az életed, hogy minden állandó! Minden változó, és egy darabig még így is marad! És ha 25-30 évesen már muszály színt vallami, akkor ráérsz vele akkor szenvedni!


Addig egy barát szívesen megteszi, hogy néha keres nálatok telefonon,személyesen, mintha a pasid volna!

2018. szept. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!