Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogyan mondjam el a szüleimnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a szüleimnek, hogy a lányokat szeretem?

Figyelt kérdés

Már nagyon régóta elszeretném nekik mondani,de nem merem.Félek,hogy nagyon nagyon kiakadnának.Folyton kérdezik,hogy mi a helyzet a fiúkkal meg,hogy remélem majd szeretnél unokát,stb...

Úgy terveztem,hogy akkor mondom el ha lesz komoly kapcsolatom lánnyal de még sem úgy szeretném,mert akkor lehet eltiltanának tőle és őt hibáztatnák,hogy ő vitt bele mindenbe,szóval előtte jó lenne letisztázni.

A bátyám az megtudta,hogy meleg vagyok az teljesen elfogadott és nem volt vele semmi baj.

Mit mondjak a szüleimnek vagy hol és hogyan csináljam?Terveztem ezzel a zenével is coming outolni https://www.youtube.com/watch?v=z3ECU6xtp68 (kapcsoljátok be a magyar feliratot)

Vagy írjam le a telefonjukba?Lövésem sincs:D



2018. aug. 10. 20:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
98%
Én ezt a mondatot javasolnám: Anyu, én a lányokat szeretem.
2018. aug. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Kösz:D Sajnos nem ilyen egyszerű:(
2018. aug. 10. 20:40
 3/12 MaryRead ***** válasza:
76%
Szia! Ha gondolod, privátba szívesen beszélgetek veled erről, én is leszbikus vagyok. Szívesen elmondom az én történetem, de nem szeretnék ország-világ előtt erről tárgyalni. 😊
2018. aug. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem, ne siettesd. Ha már sokadszorra is felteszik a kérdést, ülj le velük beszélni. Kérdezd meg tőlük, hogy ha pl. a férfi-nő kapcsolat lenne a "tiltott", akkor ők mit tettek volna? Engedtek volna a társadalmi elvárásoknak, vagy azt tették volna, ami nekik jó? Ha kiakadnak, mondd azt, hogy te pontosan ugyanannyira szereted a barátnődet, mint ők egymást. Lehet, hogy beletellik egy kis időbe, de biztos elfogadják.
2018. aug. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Lehet nem kéne elsietni, de egyszerűen nem bírom már magamba tartani,olyan mint ha nem is ismernének eléggé.
2018. aug. 10. 21:00
 6/12 anonim ***** válasza:
97%
Pedig tényleg ilyen egyszerű. Simán mond ki hogy "Anyu én a lányokat szeretem". Utána nem érdemes sok magyarázatot hozzáfűznöd csak akkor hogy ha kérdez. Ha nem kérdez, csak annyit mond hogy oké, akkor hagyjad. Kell neki idő hogy megeméssze és majd ha készen áll akkor bővebben is beszélhettek a témáról. Én is így mondtam el a szüleimnek hogy meleg vagyok. Az meg nálad már különösen jó pont hogy a testvéred is tudja. Ő biztos tud segíteni. Kérdezd meg őt is.
2018. aug. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
95%

Nyíltan és egyenesen mondd meg,nem kell ide zene meg sms meg ilyenek,de jól vigyázz,hogy érdemes-e elmondanod,mert ha olyan nyíltan kirekesztőek mint az én családom,akkor tök felesleges bármit is mondani.


Én 20évesen (3éve) mondtam el és azóta is én vagyok a "b .zi" a családban,ami minden veszekedéskor a fejemhez van vágva kb,szóval én abszolút megbántam.remélem a te családod toleránsabban áll a témához,mindenesetre sok szerencsét!

2018. aug. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
80%
Most nevetni fogtok,de én pontosan úgy mondtam el,hogy "Anya, én a lányokat szeretem" :D
2018. aug. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
47%
Én nem rég mondtam el, ha gondolod leírom üzenetben, hogy hogy tudtam rá felkészülni, a reakciót, azóta a helyzetet stb.
2018. aug. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
95%
nagyon ajanlom neked alexafajt videoit youtubeon, van egy tartalom kifejezetten a coming outrol, de egyeb hasznos videokat is talalsz!
2018. aug. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!