Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Honnan tudjam, hogy tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudjam, hogy tényleg bi vagy leszbi vagyok-e? Vagy csak egy kíváncsi hetero.

Figyelt kérdés
Voltam férfival, nem izgat, ha a péniszét beteszi. Sőt, a szex ennek a része engem lehangol (ujjazast,oralt szeretem simit,csokokat). Nőkre felizgulok és szívesen kipróbálnám veluk. Az őszintén pozitívan hangzik egy ilyen kapcsolatban, hogy érzelmesebb egy szeretkezés és nincs pénisz. A férfi test szép (ettől még nem izgulok fel vizuálisan, Max ingerlésre). Kapcsolatban vagyok egy férfival, akivel most emiatt nem a legjobb a szex. Megegyeztünk, hogy nem hatol be, de minden mast csinálunk es igyekszik erzekibbe tenni nekem inkbb. Neha viszont izgató belegondolni, hogy lánnyal csókolózzak, flortoljek,stb. Nem tudom, hogy miért. Lehet egy korábbi erőszak miatt, önbizalom növelése miatt vagy csak siman jólesne már egy igazi, puha, finom és lágy szeretkezés sok-sok érzéssel farok nelkul. Bocsánat, ha zagyva volt. Ha errol kell beszéljek nincs értelmes velemenyem, mert nem tudom mik ezek az érzések es mikor múlnak mar vegre el.
2018. szept. 11. 00:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
38%

Tudod mit nem értek? Mi a f asznak vagy azzal a szerencsétlen sráccal aki a lelkét is kiteszi érted.

Hogy lehetsz ennyire szívtelen? Szegény azt hiszi hogy vele van a baj pedig mindent megtesz érted. Tönkre akarod tenni?

Ha leszbi vagy akkor keress magadnak egy leszbit és éljétek az életet, a heterókat meg hagyd békén.

2018. szept. 11. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Kedves 11-es,

Azert mert talan mindketten kitesszük egymásért a lelkünket, mert szerelmesek vagyunk. Szerintem el lehet vonatkoztatni egy kerdestol es arra is lehet gondolni, hogy a kapcsolatnak számtalan jo resze is lehet. Egyebkent a szemelyeskedeseidet hagyd mashol, a kérdésre nem tudtal válaszolni.

2018. szept. 11. 10:11
 13/17 A kérdező kommentje:
#4
2018. szept. 11. 10:15
 14/17 A kérdező kommentje:

4#

Nem neked szólt a kiakadt kommentem, hanem a privát aradatnak, hogy aki olvassa a kérdésemet tobbet ne jusson eszébe ilyeneket tenni.:D Jottek az ajánlatom, mert biztosan a pasim a bena szerintuk (amit meg én kerek ki :)).

2018. szept. 11. 10:18
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha szerelmes vagy a férfiba, akkor leszbikus már nem lehetsz.


De mindenki idiótának válaszoltál, csak nekem nem:


Mit érzel a nők iránt? A szexuális ingeren kívül. Voltál már nőbe szerelmes? Beletudnál szeretni egy nőbe? Volt a jelenlegi előtt szerelmed? Milyen nemű(ek)?

2018. szept. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
31%
Csak egy kérdés: mit élvez a barátod a szexben,ha konkrétan a farka zavar?...
2018. szept. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok ezzel kérdező 19 éves vagyok eddig azt hittem hetero, de nagyon vonzanak a nők és nem kapcsolatot akarok velük hanem inkább kiprobalni 19N/Bi
2018. szept. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!