Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ha leszbikus vagyok de ebbe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha leszbikus vagyok de ebbe nem tudok beletörődni, esélyem sincs semmi jóra?

Figyelt kérdés
Nem vagyok már fiatal kb.mióta az eszemet tudom a nők tetszenek, de megpróbáltam változtatni ezen és heteró kapcsolatokban elleni. Csak sajnos hiába érzékelek ilyeneket, hogy az a férfi helyes mindig érzem, hogy nem szeretem úgy ahogy kellene, meg testileg sem vonz úgy mint egy nő. Ettől függetlenül én nőkkel nem ismerkedtem, nem is szeretnék. Mert nem akarom hogy emiatt a környezetem, családom, rokonaim meggyűlöljenek. De egyszerűen nem bírok kapcsolatban élni sokáig férfiakkal, ugyanakkor tudom hogy nővel sem lenne jobb. Mert a meleg kapcsolatok nem stabilak.
2018. szept. 12. 16:52
 1/10 anonim ***** válasza:

Nincs.


Amit leírtál, az zsákutca, innen is, onnan is, hiszen semmi nem jó neked.

2018. szept. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
A kapcsolatok stabilitása nem szexuális irányultság függő, pláne nőknék nem szerintem. Tedd azt, amit szeretnél és ne másoknak akarj megfelelni, hiszen egy életed van. Töltsd meg olyan tartalommal, amely téged boldoggá tesz.
2018. szept. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
34%
Furcsa,mert sztem egy vérbeli leszbikus a mai világban tuti nem tudna férfival bmit is csinálni.
2018. szept. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy inkább biszex vagy?
2018. szept. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%

Most erről még hány száz kérdést írsz ki?

"ugyanakkor tudom hogy nővel sem lenne jobb. Mert a meleg kapcsolatok nem stabilak."

Biztos rettentő sok tapasztalatod van ezen a téren :) Ha pasival nem jó, nőt meg nem vállalsz fel, akkor vegyél kutyát és ennyi.

2018. szept. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem lehet, már gyerekkoromban is csak a lányok tetszettek, semmi biszex sincs bennem. Mert pasival az a vágy sincs meg a szexre, meg sokszor azt érzem, hogy fejezze már be annyira rossz pl. az orális szexet ha nekem csinálja, és ezt nem egy emberrel tapasztaltam. Aki privátban írogat hogy tini vagyok annak üzenném, hogy tuti idősebb vagyok mint te.
2018. szept. 12. 17:22
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem írtam ki erről még kérdést.
2018. szept. 12. 17:23
 8/10 anonim ***** válasza:
Sztem egy leszbi kb oda hányna ha egy férfival kéne szexelnie vagy smárolnia vagy bármiféle egyéb szexuális tevékenységet folytatnia, szal szerintem sem vagy leszbi. Nyiss a nők felé, vagy vegyél egy hörcsögöt és élj azzal. Ez a két lehetőséged van 😃 különben biztos hogy nem leszel boldog (én az előbbit javaslom...)
2018. szept. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
90%
Ha magad nem fogadod el, hogyan szerersen más,
2018. szept. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A meleg kapcsolatok nem stabilak? Ezt hol olvastad? :D

Jól írta egy előttem lévő hozzászóló: Ez nem a szexuális beállítottságtól függ.

Az szerinted mennyire stabil, amikor egy férfi gyereket csinál egy nőnek, el is vette feleségül, aztán 3 hónapra rá megtetszik neki a szomszéd lány? Szerintem Én több ilyenről olvastam, sőt láttam...


Másrészt ez az egész csak önsajnálat, amit Te csinálsz jelenleg. Ismerkedj nőkkel, próbáld ki magad, hogy egyáltalán mit éreznél, ha tényleg eljutsz egy csókig, szexig, kapcsolatig...

Szerintem még Te magad sem tudod, hogy mit is akarsz igazán. Addig meg felesleges arról beszélni, hogy mit szól a családod...

Legyél nővel, érezz iránta... Majd akkor elég aggódnod azon, hogy hogy mondod el, hogy a nőket szereted...

Azt már tudod, hogy pasival nem az igazi. De amíg a nőről fogalmad sincs, addig ne aggód már túl. És legfőképpen ne élj ilyen téves hitekben, hogy instabil egy meleg pár kapcsolata..

Jöhet a lepontozás, mert úgy látom, itt valaki megint szórja a pirosakat...

2018. szept. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!