Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ti mit csinálnátok a helyemben?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki iránt elég ambivalens érzéseim vannak. De tegyük fel: ahhoz hogy egyről a kettőre jussunk le kéne vetkőznöm az egómat. Ami viszont nem egyszerű, mert ő megbántott valamivel, amiért én nem tudok bosszút áll rajta, helyette olyannal bántanám amiben viszont ő rendes volt, ezáltal még jobban rombolnám a kapcsolatunkat. És azért bántanám -mielőtt még kérdés lesz- mert nem tudom magam túl tenni azzal a dologgal kapcsolatban, amivel ő bántott (és nem is említettem még neki, hogy ez rosszul esett).

2018. szept. 20. 19:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekes dolog.

Fel kell noni es nem mindig a sz*rt ragni..

Az emberek ilyen dolgokba olik bele az energiajukat, idejuket, idegrendszeruket..szerintem probald megbeszelni, ha nem megy, lepj tul akarhogyan, de ne szurkalodjatok, mert ez kinek jo?

2018. szept. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ráadásul ez csak egy feltevés, nem is biztos,hogy együtt lennénk, ha teljesen minden szeretetemet oda adnám neki. Az a helyzet, hogy félek. Félek a szeretettől, leginkább hogy hátat fordíthat nekem, elhagyhat.Attól is félek, hogy ha én bele adok mindent, ő nem fogja ezeket viszonozni és/vagy tovább bánt. De közben meg olyan szívesen szeretném, hogy azt el nem tudom mondani. Megadnék neki mindent, amit csak tudok. Most is itt lesz a szülinapja,de az egóm most is közbeszól. Szívesen vennék neki egy drága ajándékot-amire tudom hogy vágyna- persze csak ha együtt lennénk...mert így elég nevetségesen jönne ki, meg lehet én még a felét se kapnám vissza..
2018. szept. 20. 19:24
 3/7 anonim ***** válasza:
86%

Az életben nem jó úgy hozzáállni bármihez is,hogy félek tőle. Félek,hogy megbánt,hogy cserben hagy,hogy csalódok. Nyílván benne van a pakliban,mert ha szeretünk valakit,akkor sebezhetővé válunk,kiszolgáltatottá válunk. Egyedül a másik félen múlik,hogy mit tesz,meg is bánthat persze,de akár szerethet is. Nem lehet úgy leélni egy életet és úgy hozzáállni bármihez is,hogy félek tőle. Lehet,hogy csak előre vetítesz egy olyan dolgot (jelen esetben,hogy bántani fog),ami nem is biztos,hogy úgy lesz. Másrészt pedig nincs egyetlen egy olyan emberi kapcsolat sem (legyen az baráti,szerelmi),ahol esetleg nem bántanak meg vagy te nem bántod meg a másikat.

Azt írtad a kérdésed alá válaszként,hogy tudnád szeretni,a kérdésedben meg,hogy bántanád. Szerintem meg egy olyan embert,akit szeretsz nem tudnál bántani. Szerettem egy nőt,milliószor megbántott,milliószor összetörtem,de sosem tudtam bántani.

Az meg már régen rossz,hogy azt mondod,hogy vennél neki egy drága ajándékot,de lehet a felét sem kapnád vissza. Szóval ez egy adok-kapok kapcsolat lenne?

Soha,egy pillanatig nem fordult meg a fejemben,hogy ha ajándékot (legyen az bármilyen drága is) adok valakinek,akkor kb ugyanazt az értéket várjam vissza. Szóval,te megadnál neki mindent,amit csak tudnál,de ő is ugyanannyit adjon neked vissza,ha jól értem? És mi van akkor,ha nem vagytok ugyanolyan anyagi helyzetben?

Persze tény,hogy egy kapcsolat akkor jó,ha mindketten ugyanannyi energiát,szeretetet és tiszteletet fektettek bele,de ez,hogy drága ajándékot adok és ugyanazt várom vissza,ez nekem kicsit sok.

Inkább ne is adj neki semmit,ha nem szeretetből adod azt.

Ez az egész már rosszul indul. Szerintem hagyd az egészet és abba fektesd az energiádat,hogy próbálj meg felnőni. Az nagyon gyerekes viselkedés,hogy megbántott és nem akarom neki ezt elmondani,hanem inkább sunyi módon én is megbántom tudatosan,szándékosan. Elméletileg abban is különbözünkk az állatoktól,hogy tudunk kommunikálni,el tudjuk mondani,hogy mi fáj,mi az amivel megbántottak. Nem ártana majd megtanulni,hogy egy kapcsolatban a "megtudnék neki bármit adni" nem feltétlen az anyagiakat jelenti, sokkal inkább a figyelmet,tiszteletet,őszinte szeretetet,minőségi időt. Persze pénzre is szükség van,de nem ez az elsődleges dolog (legalábbis nem ez kellene legyen).

2018. szept. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
elmondanád kérlek h pontosan mi a probléma, mit tett a lány?
2018. szept. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Négyes: amikor kapcsolatban voltunk, akkor én egyszer írtam neki, hogy szeretem, ő abszolút nem írt erre semmit. Tény, ő nem is volt belém szerelmes, és én is visszafogtam az érzéseimet emiatt. Most együtt van egy másik lánnyal, aki szerelmes belé, folyamat írja neki a csaj, hogy így szeretlek, úgy szeretlek szívecskés puszis smileyval, és ő is ilyeneket ír neki hogy "Én is" vagy hogy "Szeretlek" szívecskével. DE elvileg, ELVILEG nem szerelmes belé sem. Meg engem folyamat ledegradál mostanában, őt meg ugyanebben a témában segítette.

Szóval ez nekem nagyon szarul esik.

2018. szept. 21. 06:24
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor megvan a válasz. Hagyd az egészet,mert semmi értelme. Kár ebbe belefektetni az energiádat. A bosszúállás meg szerintem egy nagyon alattomos dolog. Ne foglalkozz vele és engedd el.
2018. szept. 21. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem látom hogyan lehet abból egy kapcsolat, hogy ő most mással van és amúgy téged sem szeret. Szerintem keress mást és ne állj bosszút. Tapasztalat alapján az ilyen emberek a legnagyobb büntetés az, ha nem foglalkozol velük.
2018. szept. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!