Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mennyire jellemző a leszbikus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jellemző a leszbikus nőkre, hogy férjhez mennek, de mellette barátnőjük van?

Figyelt kérdés
Sok lehetőséget számításba vettem már. De nem tudok mit tenni a családom hányna tőlem ha megtudnák milyen vagyok, ráadásul mindenhol a homofób szöveget hallom.Én próbáltam elmondani, hogy mi ez de fel sem bírják fogni.Amikor célozgattam, hogy mi vagyok, azt mondta anyám, hogy öngyilkos lesz, meg legyek normális, mert úgysem lennék boldog sehogy.Mindenki b...nak hívna stb. Így inkább férjhez mennék egy rendesebb emberhez, mellette pedig viszonyom lehetne titokban egy nővel. Vajon meddig lehet ezt csinálni lebukás nélkül? Olvastam, hogy sok meleg egy életét leél így.
2018. okt. 4. 17:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer minden kiderül. Sajnálom azokat a melegeket akiket erre kényszerít az életük.
2018. okt. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
100%
Ha érdekel az ilyen, nekem irhatsz privátot! Én épp ebben a cipőben járok... 26/n
2018. okt. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%

Ha abszolút nem vonzódsz a férfiakhoz akkor ne csesszél ki a leendő férjeddel. Ha egy picit is érzel valamit a másik nem iránt, ha élvezni tudod a szexet egy férfival,akkor biszex vagy. Nekem volt ilyen partnerem jó pár évvel ezelőtt. 27 évesen feküdt le először férfivel, azt is úgy hogy hármasban.

Ha a férfiak közelsége zavar, akkor ne próbálj párkapcsolatot kialakítani mert nem fog menni.

2018. okt. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Sajnos lassan muszáj lesz felmutatnom egy heteró kapcsolatot. Hányingerem van már a mikor mész férjhez kérdésektől, ami rossz de a mocskos b...nál egy fokkal jobban eltudom fogadni. Mert mindenki így beszél azokról akik melegek.
2018. okt. 4. 19:23
 5/15 A kérdező kommentje:
3. Bármennyire meglepő az élet nemcsak szexből áll attól hogy lefekszem egy férfival, még nem leszek szerelmes belé, meg nem fogom iránta azt a nagy vágyat érezni. És sajnálom hogy átvágok valakit, de nem tehetek róla, hogy az emberek többsége egy családját verő,alkoholista heteroszexuálisról is szebb hangnemben beszél, mint egy rendes homoszexuális emberről. Nem lenne családom, a munkámból kirúgnának, és az emberek még díjaznák is ez van felénk.
2018. okt. 4. 19:30
 6/15 anonim ***** válasza:
93%

Én inkább elhagynám a családomat minthogy olyannal házasodjak akit nem szeretek

/27f

2018. okt. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Merd elszakítani a köldökzsinórt,nincs szükséged olyan családra,ami nem szeret téged (mert nem szeretnek,csak a heteró képet rólad,amit elképzelnek maguknak).Sose lennél így boldog,titkolózásból s hazugságból állna az életed,valószínűleg a szeretőd sem viselné el örökké,hogy ő csak a titkosilonkád.Illetve ne tedd tönkre valaki más életét azért,mert nem mersz szembeszállni a családoddal,a jövendőbeli férjed is megérdemli,hogy a párja őszinte legyen hozzá s szerelmes legyen belé.
2018. okt. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Én nem nézek ki jól, ezért régebben gondolkoztam ilyesmit, hogy leszbinek lehetnék a félig meddig kamu férje.
2018. okt. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
8as az nem is szar ötlet :D még lehet én is megfontolom.
2018. okt. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
83%
#8-#9: és nektek ebben mi lenne a jó?
2018. okt. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!