Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Meddig èrdemes kitartani?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig èrdemes kitartani?

Figyelt kérdés

Nagyon odáig vagyok egy nőèrt, nèha azt èrzem, hogy talàn egyszer összejöhet, aztàn meg semmi esèlyt nem làtok rà...

Ti meddig szoktatok kitartani, próbàlkozni?


27 LL



2018. okt. 21. 16:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Addig ameddig rá nem megy az egészségem😂 (komolyan) Viccet félretéve ennél előbb abba kell hagyni. Az ember nem élhet örökké bizonytalanságban,se boldogság MORZSÁK-ban.
2018. okt. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Kedves valaszolo


Teljesen igazad van, ezert is vallottam beneki, hogy mit erzek - illetve megirtam - mert a bizonytalansagnal minden jobb, de semmi reakcio nem volt tole.. Sot felhoztam szemelyesen is de, mint aki meg se hallja, en ezt a viselkedest nem ertem. Terel, de vajon miert?

Sokkolta, hogy nokent vallottam neki az erzesimrol fele?

Benne lenne a dologba csak fel kell dolgoznia?

Vagy nem akar megbantani es ugy csinal mintha mi sem tortent volna?

2018. okt. 21. 17:11
 3/5 anonim ***** válasza:

Véleményem szerint inkább a harmadik verzió az esélyesebb, de az is lehet, hogy egyszerűen csak nem tudja hogyan reagáljon és inkább elengedi a füle mellett.


Én addig próbálkozom általában, amíg azt nem érzem, hogy a másik tényleg nem akar semmit.

2018. okt. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Hogy ha hetero (én azt veszem le),akkor sanszos hogy az első és/vagy a harmadik opció. Baráti viszonyban álltok úgy amúgy?


Még azelőtt kell leállni,mielőtt megérzed, hogy kezdesz beleőrülni. Ha elmegy a maradék eszed is, akkor már késő.Tégy meg mindent, ha nem látsz javulást, akkor legalább a lelkiismereted tiszta marad, hogy te mindent megpróbáltál.

2018. okt. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szakíts meg vele minden kapcsolatot.
2018. okt. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!