Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mit lehet kezdeni ezzel az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet kezdeni ezzel az iszonyú féltékenységgel s birtoklasi vággyal?

Figyelt kérdés
Teljesen kikeszulok... Nem tudom mi bajom..Az előző kapcsolataimban nem voltam ilyen, de most amit erzek a paromnal az valami borzalmas. 20 éves vagyok, ő 10 évvel idősebb nálam. 1 éve vagyunk együtt. Munkanelkuli volt mikor osszejottunk, barátai se nagyon voltak, aztán talált állást, ahol 2 kolleganojevel jóban lett es elkezdodott a pokol. Nem bírom... velük ott tölt együtt 8 órákat és hiába én vagyok a párja velem Nincs ennyit osszezarva. Mindkét lánynak van barátja, de ez se jelent számomra semmit. Most meg csak beszelgetnek ,de rettegek, hogy hamarosan már együtt fognak jarkalni mindenfele. Nekem vannak barátaim én is jóban vagyok masokkal, de az más, én tudom, hogy nekem az nem jelent semmit és mindig a barátnőmre gondolok. Ha egy baráti társaságban vagyunk az se zavar. Én nem akarok ilyen lenni. Elnyomom magamban,mert tudom, hogy nem normális és csak tonkretenne mindent, de így meg engem tesz tönkre. Volt már valaki hasonlo helyzetben? Mit csináljak?
2018. okt. 22. 04:19
 1/10 anonim ***** válasza:
65%
Kicsit,féltékeny vagy!De ne aggódj,azon mindig,hogy esetleg megcsal ha akar úgy is megteszi!!!De ha igazán szeret akkor nem fog!!Sexbe meg adsz neki mindent??
2018. okt. 22. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el, ha szeret, úgyse csal meg, ha nem, akkor meg szerzel jobbat, ennyi. Persze ez ilyen férfi jellegű tanács, nem tudok jól gondolkodni női aggyal :).
2018. okt. 22. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha az előző kapcsolataidban nem voltál ilyen, most mi változhatott szerinted? Miben más a pertnered, mint az eddigiek, hogy ennyire felerősödött ez benned?
2018. okt. 22. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Megválaszoltál magadnak:

"Nekem vannak barátaim én is jóban vagyok masokkal, de az más, én tudom, hogy nekem az nem jelent semmit és mindig a barátnőmre gondolok.

Róla miért nem udod feltételezni?

2018. okt. 22. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Igazából úgy gondolom, hogy szerintem csak annyiban más, hogy őt igazán szeretem. De ez is hülyén hangzik, mert akit szeretünk azt nem birtokoljuk. Van bennem egy olyan erzes is, hogy soha nem csalna meg és nem lenne mással, de akkor se akarom, hogy mast csak kedveljen is...

Teljesen beteg.. Nekem is van olyan barátnőm, akivel minden nap beszélek és imádom mégse jelent semmi többet.

De egyszerűen az van bennem, hogy azt, hogy a másik fejében mi zajlik le nem tudhatom biztosan. Egyszer már szakítottam, nem mondtam, hogy emiatt, de úgy éreztem, hogy nyugalmat akarok és ezt nem bírom. Akkor még rosszabb volt. Azóta igyekszem valtoztatni, semmi hiszti olyan dolgokon, amiken amúgy nem kellene. De félek, hogy egyszer majd robbanok. Meg nem tudom teljesen jol érezni magam így

2018. okt. 22. 09:52
 6/10 A kérdező kommentje:
Még az lehet, hogy ő nem olyan nagy barátkozos és úgy érzem, hogy ha valakivel mégis elkezd barátkozni akkor az az illető nagyon sokat jelent neki. Ugyanakkor csak azzal a két lánnyal lett jóban akikkel egy irodában dolgozik, ami meg érthető, hogy nem ulnek 8 órán keresztül csendben egymás mellett. Belül ep esszel en is tudom, hogy hülyeség emiatt aggódnom, de néha már annak is orulnek ha munkahelyet váltana. (Aminek nem lenne értelme hiszen lenne ott is más, akivel osszebaratkozik)
2018. okt. 22. 09:59
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez így tényleg súlyos, ha már kedvelni sem kedvelhet senkit.. Teljesen ki akarod sajátítani, szinte betegesen ragaszkodhatsz hozzá.. Én a helyedben ennek a szélsőséges ragaszkodásnak a mélyére kezdenék el ásni, mert a hiba egész biztosan nálad van. Talán azért rettegsz ennyire, hogy mást is megszeret (még ha csak barátilag is) mert te önmagad nem érzed elég értékesnek és jónak?
2018. okt. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Most begubózol, bazártad magad a saját börtönödbe.

Arrol nem beszélve, hogy megfolytod egy idő után ezzel. Ha nem is zuditod rá, azzal hogy mafadba folytod meg fog valtozni a viselkedésed. Kontraproduktiv egy viselkedés.

Pont azt éred el ami ellen küzdeni akarsz.

Probald meg nem bezarni magad. Meg őt se.

Fogadd el hogy mást is kedvelhet. Massal is érezheti jól magát.

Magadat kell meggyőzd, a magad fejében kell rendet rakni ehhez, hogy elfogad.

Sokkal jobban fogod érezni magad. El fofsz csodalkozni a valtozason. Ezt végig jártam én is.

2018. okt. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Igaz, hogy az elfojtas nem segít csak nem akarom bántani őt és úgy erzem, hogy ezt most csak úgy tudom, ha nem mutatom ki és ennyi.

Ami még nagyon zavar, hogy mindenhol máshol több időt tölt mint velem. Pl a munkahelyen napi 8 órát.. velem meg napi par órát. De tudom, hogy ez a normális és egy normális dolgon problemazok. Én vagyok a szerelme, ram gondol és csak ez számít. De így csak azt érem el,hogy elveszitem nem pedig azt amit szeretnek, hogy majd osszekoltozes, család stb. Tudom, hogy velem van a probléma csak az erzessel nem sikerült eddig még semmit se kezdeni

2018. okt. 22. 21:38
 10/10 anonim ***** válasza:

Tökre megértelek, mert nagyon hasonló cipőben járok. Én se nagyon tudom, hogy mit kezdjek ezzel az érzéssel, mert még soha egy barátomnál nem voltam ilyen és lassan már azon is idegbajt kapok ha más lányokkal beszélget.

Tudatosan próbálok nem foglalkozni ezekkel. Arra már rájöttem, hogy valószínűleg attól rettegek, hogy talál nálam jobbat, fiatalabbat, szebbet. Azóta azt próbálom magamnak mondogatni, hogy én is vagyok olyan szép és engem szeret, nem őket. Ez valamelyest segít. De még nekem se sikerült teljesen leküzdeni ezt az érzést, pedig nagyon jó lenne, mert nem akarom ezzel tönkretenni a kapcsolatunkat.

2018. okt. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!