Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Beleszerettem egy lányba, ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy lányba, ez sokáig fog tartani?

Figyelt kérdés

Plátói.. És sokan mondták hogy ehez évek kellenek hogy kiábránduljak az adott emberből.

Már kb egy éve tart.. És már nem bírom.. El akarom felejteni..

Tehetek valamit ez ellen?


2018. okt. 29. 17:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én 16 évesen szerettem bele az első nagy szerelmembe

Most 36 vagyok, de az érzés a közelében még mindig ugyanolyan intenzív

2018. okt. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Miért kell elfelejteni?Ha csak plátói,az ellen is van kifogása a párodnak,vagy mi?

Ez gyakorlatilag egy mély barátság.Vagy máshogy látod?

38f

2018. okt. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem is lett említve, hogy párja lenne a kérdezőnek. Itt nem barátságról van szó, hanem egy plátói szerelemről. Szerintem ez egyértelmű. Kérdező, sűrűn látod ezt a lányt? A teljes kapcsolatmegszakítás sokat segíthet és ez a social mediara is értendő.
2018. okt. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Mostanában már nem látom.

Lekoptatott és ennyi.

De egyre erősebbnek érzem és egyre fájdalmasabbnak.

2018. okt. 29. 18:41
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem akkor múlt el 15 év után, amikor megszűnt plátóinak lenni. Pedig voltak igazi szerelmeim, de a Mi lett volna ha? Kérdés nem hagyott nyugodni.
2018. okt. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lassan egy éve vagyok szerelmes teljesen reménytelenül egy nőbe. Nem tudom, mikor fog elmúlni. Küzdök ellene nagyon, nem hiányzott ez az életemből.
2018. nov. 5. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rossz belegondolni hogy miatta szenvedni fogok még éveket....
2018. nov. 5. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!