Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mit csináljak ha beleszerettem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha beleszerettem egy nőbe, de nem tudom elképzelni, hogy lehetne nekünk kapcsolatban élni?

Figyelt kérdés
Van egy vőlegényem, de mindig vonzódtam a nőkhöz. Megismertem egy nőt egymásba szerettünk. De nem tudom mit csináljak ő azt szeretné ha elhagynám a pasimat, és vele lennék. De el sem tudom képzelni, hogy lehet itt homoszexuális kapcsolatban élni. Akárhol vagyok mindenhol homofób megnyilvánulásokat hallok. Nem is tudom két nő vagy két férfi hogy élhet boldog életet. Ti hogy csináljátok?
2018. okt. 21. 17:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Úgy hogy lesz.rják ki mit gondol. (Vagy elköltöznek Ausztriába..) De komolyan. Másképp nem megy. Szerintem az, hogy azzal vagy akit szeretsz, az felülírja azt hogy mit gondolnak mások. Legyél bátor! ;) Persze csak ha nem vagy szerelmes a vőlegényedbe is, mert ha igen, akkor az már kicsit más helyzet.
2018. okt. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 titkoskert ***** válasza:

Én nyolc éve élek együtt a párommal, aki nő. Úgy tudok élni ebben, és régebben más kapcsolatban, hogy nem érdekel, ki mit gondol rólam, rólunk. A szomszédok tudják, és emberileg vesznek számba, nem a szexuális orientáltsagunk alapján. Szóval igazán megertoek, es aranyosak.

Azt kell tisztaznod magadban, hogy kivel lennél boldog! Ki mellett tudnál önmagad lenni, és mosolyogni.

Bár a Te helyzeted azért más, mert biszexuális vagy (szerintem ez nehezebb), és ha döntesz is, egy idő után elkezd mjad hiányozni a másik fél...

2018. okt. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2. Nem nehezebb mert tudom, hogy a nőket szeretem. Meg nem is igazán tetszenek férfiak, csak velük jártam mert ez az elvárás.
2018. okt. 22. 19:34
 4/4 titkoskert ***** válasza:
Értem, ebben az esetben csak azt kell tisztázni magadban, hogy kivel lennél boldog. 😊
2018. okt. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!