Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok, ti hogyan szemeztek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti hogyan szemeztek más nőkkel az utcán, ha valaki megtetszik?

Figyelt kérdés
Én valahogy nagyon zavarban vagyok és félek is attól, hogy az illető valójávan heteró és zavarom azzal, ha "úgy" nézek rá. Ti milyen jelekből olvastok? Minden nővel felveszitek a szemkontaktust, aki szimpatikus? Sokszor keresitek más nők tekintetét?

2018. nov. 5. 22:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Én pont ellenkezőleg vagyok de nem direkt szoktam csinálni hogy ha valaki lány megtetszik nem merek vele szemezgetni :D
2018. nov. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha tetszik valaki nem tudom róla levenni a szemem függetlenül attől hogy heteró vagy sem.
2018. nov. 6. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
2# volt már ebből kellemetlen helyzeted, mikor egy heterót bámultál és ő ezt észre vette?
2018. nov. 6. 00:47
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

3#

Igen volt egyszer egy nő akinek szerintem valami pszichés baja volt és elkezdett velem ordibálni a villamosmegállóban. Amikor el akartam menni jött utánam ordibálva.

Egyébként nem volt, ha valaki észrevette hogy mint nőt bámulom és kellemetlen volt neki akkor nem tartott szemkontaktust vagy odébbállt.

A legtöbb nő mosolyog ilyenkor.

Volt olyan is hogy kapcsolat lett belőle (igaz csak alkalmi).

2018. nov. 6. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Álltalában csak viszonoznom kell a pillantásokat. Gyakran vagyok a szemezések céltáblája.
2018. nov. 6. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
51%
Nem. A "szemezéshez" amúgy is 2 ember kell és nagy csoda lenne ha az utcán, ahol 10 perc alatt elmegy mellettem 50 ember pont az lenne leszbikus és pont velem akarna szemezni, aki nekem os megtetszik - más kérdés hogy nem szokásom random nökre csorgatni a nyálam az utcán.
2018. nov. 6. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

6#

Megdöbbentően sok a biszexuális nő. Aki nem vonzódik a nőkhöz annak is imponál ha egy nő megbámulja. Csak nagyon kis részük veszi zaklatásnak.

2018. nov. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%

Ki beszélt zaklatásról te félkegyelmű pasi?


A nőknek nem kenyere a bámulás, az csak a nyomi pasik kenyere.

2018. nov. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
53 %-os újra alkot... Nem tudom ki vagy mi okozott benned ilyen mértékű ellenérzést a férfiak iránt, vagy miért váltál ilyenné, de megkérhetlek hogy ne itt vezesd le a traumáid okozta feszültséget? Vannak erre megfelelőbb helyek is. És ezt tényleg nem támadásként írom. Neked komoly lelki gondjaid lehetnek.
2018. nov. 6. 13:30
 10/19 A kérdező kommentje:
A többieknek köszönöm az eddigi válaszokat!
2018. nov. 6. 13:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!