Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Egy hetero férfi miért nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hetero férfi miért nem képes felfogni ha egy nő aki megtetszik neki azt mondja h leszbikus?

Figyelt kérdés
2016. márc. 9. 15:08
1 2
 1/16 VirágésBence ***** válasza:
88%
Mert a férfiak ilyenek (van kivétel és a nők nagy részére is jellemző), a visszautasítás sérti az önbecsülésüket.
2016. márc. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%
Mert a barátnőd is kell neki :D
2016. márc. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
64%
Fogyatékos szerencsétlen.
2016. márc. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
77%
Hidd el.Egy érteles hetero megérti.
2016. márc. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
10%

Elérhetetlenség, igen önbecsülés (mint írták), éretlenség, vonzódás, ...


Biszex pasiként megértő vagyok. És egyáltalán nem tolakodó, sőt éppen ellenkezőleg!, pedig sokuk vonz.


Amúgy 1% full hetero és 1% meleg, de ez is döntés kérdése is.


Macsó értelmes, kedves, udvarias ... - jó nem dicsérem túl magam, biszex pasiként volt már meg neki amúgy egyedüliként, vagy leszbikus élet vitele óta egyedüliként párkapcsolatban élő leszbikus lány már szexpartnerem több is - mind ő ajánlkozott fel. Volt pechünk is, hogy a párja, annak aki tetszett, neki lettem volna kivétel - amúgy mind a párja beleegyezésével történt. De hetero pasi is járhat így csak kisebb eséllyel, és inkább szingli leszbivel.


Semmi nincs kőbe vésve, de egyértelmű nemet kell mondani a szexre ha az a vágyad, hogy elfogadják a heterok is! Fől sem kell hozni a (leszbi) témát, ha nem tudd róla, sokkal könnyebb dolgod lesz. ;)


Nekem a duci lányok nem jönnek be, és nem arra fel utasítom vissza, és így nincs bonyodalom és sértődés.


Jó ilyen körökben mozogtam.


Amit én nem értek - értem, de nehezen értem a logikáját - , - hogy a "full" meleg pasikról miért hiszik azt a hetero pasik, hogy megakarják őket erőszakolni, még csak nem is elcsábítani őket. (Tudom tudatlanság, és férfi hetero nő férfi viszonyból indulnak ki, azt eltúlozva.)


Amúgy meg sok hetero monogám párkapcsolatban élő nő is van, igaz hasonló reakciókat váltanak ki.

2016. márc. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
15%
*Amúgy meg sok hetero monogám párkapcsolatban élő nő is van, igazÁN hasonló reakciókat váltanak ki.*
2016. márc. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
#5/6 Tegyük hozzá, hogy joggal és érthetően sejtik/tudják nem tartós kapcsolatot akarok egy leszbikussal pasiként.
2016. márc. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
83%
Mert a két nő nekik csak egy szexobjektum és nem veszik komolyan, azt hiszik, hogy őket minden nő akarja. Nálam különösen idegesítő a helyzet, mert - öntelten hangzik, de kifejezetten dekoratív nő vagyok, a pasik folyton hajtanak rám és megmondom őszintén, hogy az utóbbi időben csupán 2 volt, aki értelmesen elfogadta és békén hagyott, miután elmondtam neki, hogy van barátnőm. A többi meg egy könnyű prédának tekintett, nyúzott a szexszel, stb. Nem értette hogy tudok farok nélkül élni és társaik. Vannak ilyenek és alapvetően a gond a társadalom elmaradottságában van. Egy nyugati, fejlettebb országban ilyesmi nagyon, de nagyon ritkán fordul elő, tapasztalat.
2016. márc. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

# 8 Szívemből szóltál. :D


Az önbecsülésük a probléma. Én voltam olyan "kapcsolatban" lánnyal, ahol a páromnak, velem párhuzamosan volt pasija, őt egyáltalán nem zavartam, engem ő már annál inkább. Semmibe nem nézik a női nemet, és nem tartják tiszteletben a visszautasítást se. Persze TISZTELET A KIVÉTELNEK.

2016. márc. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy csúnya általánosítás, mint egyébként minden általánosítás.


Ha már a hetero férfiakról beszélünk általánosságban, szerintem érdemes lenne észrevenni, hogy messze a nagyobbik részük olyan, aki nem nagyon kezdeményez a nőknél, jelen témával kapcsolatban tulajdonképpen mindegy is, hogy miért. Azok a hetero férfiak, akikkel nőként kapcsolatba kerültök, a hetero férfiaknak egy szűk része, és ahogy nézem, sokan őket azonosítjátok a "hetero férfiakkal", úgy általában. Ezt gondoljátok át mégegyszer, mert túlnyomó részt olyan emberekről beszéltek, akikkel szinte semmiféle kapcsolatotok nincs, nem ismeritek őket, és másokkal azonosítjátok.


Szerintem a nőknek sem esik jól, ha buta általánosításokkal sértegetik őket (pl. hogy minden nő pénzéhes ribi, vagy hogy a nők nem tudnak aztót vezetni, stb.). Ne általánosítsatok! Megértem az indulatot, ha ostoba emberekkel találjétok szemben magatokat, akikkel nem lehet egyről a kettőre jutni. Ez érthető. De a címzett nem egészen jó szerintem.

2016. márc. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!