Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikusként ha megtaláljátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusként ha megtaláljátok életed szerelmét, de Magyarországon továbbra sem lehet gyermeket közösen vállalni, ti elköltöznétek?

Figyelt kérdés

2018. nov. 6. 23:23
 1/10 A kérdező kommentje:

:D wtf neked mi a bajod?

Szeretnék családot, ez aztán nagyon meredek

2018. nov. 6. 23:38
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Hülye vagy egyes... Miért ne nevelhetnének gyereket a leszbikusok is? A sok bigott, homofób idiótán kívül, akik bántják majd a gyereket?
2018. nov. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Hogyne lehetne közösen gyereket vállalni? Kisorsoljátok ki szül, megszülitek, együtt felnevelitek. Azonban ha jogi aggályaitok vannak (például szeretnétek mindketten gondviselők lenni), akkor ennek a kedvéért elköltöznék németországba igen.
2018. nov. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
5-9s a közös gyermekvállalás alatt a közös gyámságot értettem amit a haza törvények nem tesznek lehetővé
2018. nov. 7. 00:15
 5/10 A kérdező kommentje:
*5-ös
2018. nov. 7. 00:15
 6/10 anonim ***** válasza:
81%
Én megtaláltam, de csak emiatt nem költözünk el. Mesterséges megtermékenyítéssel teherbeesik egyikünk ha már ott fogunk tartani és közösen felneveljük. Attól hogy papíron csak egyikünk a gondviselője, a gyakorlatban egy család leszünk.Szóval csak egy papír miatt nemmennék el egy teljesen új környezetbe, kultúrába. Ha egyéb okok is vannak, munkahely,családi kötődés vagy más, akkor ez és a házasságkötés lehetősége is egy érv, de ha nincs egyéb ok akkor szerintem nem éri meg.
2018. nov. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
64%
A gyerek fejlődésére nem az egynemű szülők a károsak, hanem pontosan az a lelki terror, amit az iskolákban fog kapni az olyan hozzáállású szülőktől és gyerekeiktől, mint te kedves #7-es. Aki pokollá teheti a gyermek életét, az nem ez a két anya lesz... Semmi baja nem lenne egy olyan gyereknek, akit két anya nevelt fel, ha nem ütközne lépten nyomon társadalmi elutasításba.
2018. nov. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
20%
#8-as! Az,hogy ez a véleményem nem azt jelenti,hogy egy adott szituációban éreztetném a gyerekkel,vagy akár a szülővel,ebben kicsit el vagy tájolva. Viszont abban a korosztályban amiről beszélünk sajnos sog a "kegyetlen" gyerek, aki bántani fogja szerencsétlen ártatlan gyereket. Önhibáján kívül a gyerek fog sérülni. És nem miattam,vagy a Kevésbé toleráns társadalom miatt,hanem azért mert gyerekek ráfognak szállni. (igen,itt sem lehet álltalánosítani,mert nem minden gyerek,de biztos lesz olyan aki emiatt pécézi ki,és ezzel pokollá teszi az életét) A válaszom lepontozásával a saját korlátoltságotokat fejezitek ki,gratulálok hozzá:)!
2018. nov. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
78%
Nagyon nem értek egyet. A gyerekek tudnak kegyetlenek lenni. Ez igaz, de ha nem a szülők miatt akkor más miatt kezdik ki azt akit tudnak. De ha a gyerek biztonságban és szeretetben nő fel akkor bánthatják akármi miatt iskolában/óvodában akkor sem fog sérülni. És azt gondolom, hogy ezt a szeretetet és biztonságot nem csak egy apa és egy anya (együtt vagy külön), hanem két anya vagy akár két apa is meg tudja teremteni. Sok példa van külföldön ahol ez legális, hogy semmivel sem rosszabb azoknak a gyermekeknek a helyzete akik 2 anyával vagy két apával nőttek fel.
2018. nov. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
83%

#9

Szerinted miért bántanák a suliban?

Mert itt Magyarországon ez tabu téma. Én úgy gondom hogy el kellene kezdeni lépéseket tenni az elfogadás felé!

Nyilván nem rajtad vagy rajtam vagy a kérdezőn múlik hanem az oktatáson és a szülőkön. Erről el kellene beszélgetni a gyerekekkel hogy ez nem rossz dolog, ettől még ugyan olyan mint a többi ember.


Szerintem lehet vállalni gyermeket. Egy elfogadóbb országban.

2018. nov. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!