Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Más is van a magányosság azon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van a magányosság azon szintjén, hogy folyton leszbikus románcokról szóló videókat néz youtube-on, miközben annyira beleéli magát a látott jelenetekbe, hogy a szíve is belefájdul?

Figyelt kérdés
Más is van így ezzel, vagy csak én vagyok így elárvulva?...

2018. nov. 8. 23:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok így vele, inkább az ha meglátok egy leszbikus párt az utcán, akkor arra gondolok, hogy ez lehetnék én és a barátnőm, de nem mert nincs. Néha elszomorít néha nem.
2018. nov. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
59%

En is non stop ezek mellett a videok mellett ulok, de en úgy erzem inkabb feltoltenek, h igen nekem is lesz ilyen kapcsolatom.

Nyilvan latszik a tapasztalatlansagom, de ugy erzem engem akkor is feltoltenek energiaval es igy mindent rozsaszínben latok.

22/l

2018. nov. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
73%
LMBT filmeket két tábla csokival meg egy doboz jégkrémmel a kezemben :'(
2018. nov. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Ismerős a helyzet

Volt egy leszbikus sorozat régebben amit imadtam

N24

2018. nov. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Engem az szomorít el ennél is jobban, hogy a környezetem, a barátaim sorra házasodnak, jönnek a gyerkőcök én meg egy működőképes kapcsolatot sem tudok összehozni. :"(

(egyébként én meleg férfi vagyok csak kicsit eltévedtem a témakörök közt. De ahogy látom a problémáink eléggé hasonlóak...)

2018. nov. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó. Ne szomorkodj, mert a működőképes kapcsolathoz ketten kelletek. Ezért nem teheted magad felelőssé. Persze, kell tanulni mindenből és továbbmenni, de ennyi. Másokhoz hasonlitgatni magad, pedig teljesen felesleges. Mindenkinek megvan a saját keresztje. Szóval bátorság, menj tovább!
2018. nov. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Akinek van kedve ismerkedni irjon privit 26/L/L
2018. nov. 13. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!