Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ha lenne egy csak leszbikusokn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha lenne egy csak leszbikusoknak szóló társkereső, milyen nevet adnátok neki?

Figyelt kérdés

Mielőtt bárki elkezdene totózni, igen, hetero férfi vagyok, és látva a leszbikus nők társkeresési problémáit, szerintem lenne rá igény.


Szerintem jó nevek: Liliom, Rózsa, vagy esetleg valamilyen népszerű női keresztnév lehetne, pl.: Anna, vagy Tünde.



2018. nov. 10. 14:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Leszboszi.hu
2018. nov. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%

Lesbos

Lesbosszigete

Ösztrogén

2018. nov. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%
🤦🏻‍♀️
2018. nov. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Van elég sok társkereső leszbikusoknak kérdező, csak az alábbi gondok vannak velük:

- tele van kamussal, magát nőnek kiadó férfival

- az emberek többsége szexpartner keresőnek használja és nem TÁRSkeresőnek

- igénytelenül van összerakva az egész, akár honlap, akár app, valami kőkorszaki szerveren fut az egész

- rossz a marketing, van kb pár száz regisztrált tag, akinek a töredéke aktív csak

- az egész a lehúzásra épül, nem működnek alapfunkciók sem, kizárólag ha fizetsz


A névvel szerintem foglalkozz, ha mindezeket már áthidaltad.

2018. nov. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

A női név nem jó.

"Felmegyek az ANnára" "Tündén ismerkedtünk meg"

Milyen hülyén hangzik? :D De fentebb írtak egész jókat :)

2018. nov. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
ha már Tünde, akkor lehetne Tünder. De nem is leszbi, hanem ilyen LOTR fan társkereső cosplayeseknek.
2018. nov. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszi a kommenteket és a kritikát, a leszboszi.hu egész jól hangzik. Remélem idővel lesz tolerancia és megfelelő kereslet egy ilyen oldalra. Amúgy tényleg elég sok igénytelen és lehúzós oldal van, nekem a párom.hu jött be, nem tudom, hogy a leszbikusoknak mennyire jó az.
2018. nov. 11. 16:34
 8/13 anonim ***** válasza:
51%
leszbitarskereso.hu
2018. nov. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy van egy egész normális ilyesmi app, az a neve hogy HER. Sajnos itthon nem túl népszerű de a neve zseniális
2018. nov. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
lesboland.hu
2018. nov. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!