Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogy tegyem nyilvánvalóvá a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyem nyilvánvalóvá a számára, hogy tetszik nekem, ha ezt így nem mondhatom el?

Figyelt kérdés

Nem igazán leszbi, inkább bi kategória, vagy talán az sem. Soha nem tetszett nő (családom van), de most úgy érzem, halálosan szerelmes vagyok.

Neki is családja van, és nem is tudom, hogy kacsintgat-e a saját neme felé.

Tudom, ne legyek paraszt, milyen ember már az ilyen, aki szétrombolna egy kapcsolatot? stb. Nem ezekre vagyok kíváncsi. Nem célom senkit tönkretenni, de minden igyekezetem ellenére úgy tűnik, nem vagyok képes a nap minden pillanatában nem rá gondolni. Így csak szeretném, ha tudná, de úgy, hogy nem elmondom, hanem ő jön rá. Csak mert így nekem könnyebb lenne.

Szóval praktikák érdekelnének, hogy mivel tudok célozni, figyelmét felkelteni?


2018. nov. 28. 09:10
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Ez mért lenne jó? Mért jó az hogy tudja hogy te szereted őt? Nekem is tanácsolták hogy adjak a lánynak jeleket hogy levágja mi a szitu. Hát nem volt jó ötlet, levágta mit is érzek, eltávolodott tőlem és azóta nem is beszélünk.

Addig NE tudja mit is érzel ameddig te nem tudod hogy 2 kapura játszik-e! Nekem is ez volt a vesztem.

Mindenesetre sok sszerencsét!

2019. jan. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Én szeretném, ha rájönne, ha tudná. Akár úgy is, hogy emiatt eltávolodunk, mert akkor kevésbé kínozna a dolog. Tudnám, hogy mihez tartsam magam.


Most rohadtul szenvedek, és félek, hogy előbb utóbb kibukuk belőlem. jajj, hányszor megfogalmaztam már magamban, hogy mit mondanék! de nem olyan közöttünk a viszony, hogy ezt megtehetném.

na jó, ez így elég zavaros :/

2019. jan. 16. 12:39
 13/20 anonim ***** válasza:

Egyelek meeg *.*

Ilyen a szerelem

De mégis jobb ha nem tudja, rengeteg buktatója van.. Mi van ha elmondja másnak? Emiatt Pl.: elveszítheted a családod...

... Szóval gondold át

2019. jan. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Persze, mást sem csinálok jó ideje már, mint újra és újra átgondolom. És lebeszélem magam erről az egészről. De tegnap is csak bámultam, és annyira szeretem volna neki azt mondani, hogy "basszus, de gyönyörű vagy!"
2019. jan. 17. 07:39
 15/20 anonim ***** válasza:

Hidd el, nagyon nagyon ismerős a szitu, de nem lesz jó vége, hidd el. Kell lenni olyan pillanatnak is hogy belegondolsz abba hogy: "helyesen cselekszek?"


Nem lenne jó a családodnak ha kiderülne a dolog, igaz?


Ne nézd feltűnően, nem szabad. Mert akkor a környezetedben dolgozók is észreveszik, hogy itt valami van a háttérben..


Hidd el, az lenne a legjobb ha elfelejtenéd.. Csak gondolj a családodra..

2019. jan. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Igen, elfelejteni lenne a legjobb. De hogyan, ha nap mint nap látom?
2019. jan. 18. 09:57
 17/20 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy munkát kéne váltanod. Van annyira súlyos a helyzet szerintem, hogy lehet ez lenne a legjobb lépés ahhoz, hogy hátra tudd hagyni.
2019. jan. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

En mar voltam igy csak forditott helyzetbe


Volt egy srac, osszejott egy csajjal aztan ossze voltak bujva mindenhol


En meg annyira szarul voltam hogy inkabb felmontam csak ne lassam ot soha tobbet

2019. febr. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Történt valami?
2019. febr. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Semmi. Nem vagyok teljesen megbolondulva :/

Bár a legutóbbi értekezleten majd egy órát beszélt, én meg csak néztem és néztem... Néha észbekaptam, megpróbáltam másfelé figyelni, de kb 10 mp-ig sikerült.

2019. febr. 12. 11:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!