Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogy tegyem nyilvánvalóvá a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyem nyilvánvalóvá a számára, hogy tetszik nekem, ha ezt így nem mondhatom el?

Figyelt kérdés

Nem igazán leszbi, inkább bi kategória, vagy talán az sem. Soha nem tetszett nő (családom van), de most úgy érzem, halálosan szerelmes vagyok.

Neki is családja van, és nem is tudom, hogy kacsintgat-e a saját neme felé.

Tudom, ne legyek paraszt, milyen ember már az ilyen, aki szétrombolna egy kapcsolatot? stb. Nem ezekre vagyok kíváncsi. Nem célom senkit tönkretenni, de minden igyekezetem ellenére úgy tűnik, nem vagyok képes a nap minden pillanatában nem rá gondolni. Így csak szeretném, ha tudná, de úgy, hogy nem elmondom, hanem ő jön rá. Csak mert így nekem könnyebb lenne.

Szóval praktikák érdekelnének, hogy mivel tudok célozni, figyelmét felkelteni?


2018. nov. 28. 09:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
76%

Mi lenne, ha úgy indítanál, mintha a legjobb barátodnak éreznéd?

Igy nem ronditasz egyikőtök kapcsolatába se.

Felmérheted mi a viszonya nő nővelhez.

Érezheti az odaadásod meg hogy talán több van benned.

2018. nov. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Kollegális viszony van közöttünk, nem ismerem annyira, hogy barátnőnek tekintsem. De egyébként szeretném, én is elsősorban erre gondoltam, hogy barátkozni kellene. Viszont nincs közöttünk annyi személyes kontaktus, hogy ezt egyszerűen kivitelezni tudjam.
2018. nov. 28. 10:17
 3/20 anonim ***** válasza:
15%
Az ilyen ember mi a szarért vállal családot? Én pl. tudom magamról, hogy nehezen maradok meg egy ember mellett, és így nem is tervezek megházasodni/gyereket vállalni. De ti aztán baromi alja népek vagytok
2018. nov. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Az ilyen véleményre pont nem voltam kíváncsi, nem volt hasznos. Ellenben had jegyezzem meg, nem maradok nehezen meg egy ember mellett, hiszen 2 évtizede boldogítjuk egymást jóban, rosszban.
2018. nov. 28. 11:36
 5/20 anonim ***** válasza:
96%

Azért közösségi oldalakon egész sokat meg lehet tudni valakiről. Nézz utána hogy pl milyen zenét szeret és menjetek el egy koncertre. Esetleg először hívd el több kollégádat is hogy ne legyen furcsa, aztán ott közelebb kerülhetsz hozzá, utána meg már szervezhettek programokat kettesben is. De igazából bármilyen program lehet ami az érdeklődési körén belül van. Ha már ott jársz hogy együtt töltötök egy kis időt, onnan már könnyebb. Legyél vele nagyon figyelmes, flörtölj, legyenek kis apró testi kontaktusok de semmiképp se legyél nyomulós. Ha látod hogy nem bánja akkor tovább is mehetsz. Szóval ha minden jól megy, olyan dolgokat is csinálhatsz ami félreérthetetlen. Gondolom nem kell tovább magyaráznom.

Sok sikert! :3

2018. nov. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
20%
Miért akarod így megalázni a párod?
2018. nov. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
43%

Az meg külön vicces, hogy ennyire lepontoztak: mert ugye én vagyok a gonosz, elnyomó hetero, aki a szegény leszbikus jogait korlátozni akarja, hogy az ne élhesse ki a vágyait!

Hát pont nem. Az integritás elvileg nemtől és szexuális irányultságtól függetlenül érték, gyakorlatilag itt is győzött a tribalizmus a gerincesség felett, mint a lepontozásból egyértelmű

2018. nov. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
88%
Ne legyetek már ilyenek vele! Nem a párját akarja megalázni, szerelmes! 20 éve van a férjével. Elég nagy szenvedés így élni és még nem is lehet tudni, hogy viszonzásra talál-e a szerelme. Ha nem, az maga a pokol. Én jártam így család mellett, szerelmes lettem egy nőbe. Mikor már annyira fájt a dolog elmondtam neki. Nem viszonozta. Majd bele döglöttem, mire eljutottam oda, hogy teljesen ki tudjam zárni az életemből a nőt. Ez már majd két éve volt, de még mindig zakkant vagyok tőle, a házasságom meg totál megromlott. Szóval ez egy komoly helyzet. Kérdező, kívánom neked, hogy viszonzásra találjanak az érzéseid!
2018. nov. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

#8

Köszönö, jó, hogy valaki megérti.

Én csak szeretném, ha tudná a másik fél, hogy igenis érzek valamit. De pont a helyzet miatt ezt így nem lehet elmondani, meg szerintem nem is lennék rá képes :/


Sajnos az érzéseit nem tudja irányítani az ember. Könnyű is lenne, ha akaratlagos lehetne, hogy kit szeressünk.

2018. nov. 29. 07:43
 10/20 anonim ***** válasza:
Csábitsd el, ahogy tudod :) közeledj hozzá. Aztán ugyis kiderül
2018. dec. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!