Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Aki nem talál párt, rájött,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki nem talál párt, rájött, hogy mi az oka ennek?

Figyelt kérdés

Lassan 19 éves leszek, és ugyan most jöhet a "még nagyon fiatal vagy", (tudom) de elég magányosnak érzem magam. Egy ideig ismerkedtem, barátkoztam, de folyamatosan beégtem, viszonzott lett, elhalványult, akármi. Tudom, hogy csak a lányok érdekelnek, de az elmúlt fél évben fiúkat is engedtem magamhoz közel (akik "udvaroltak"), de persze sehol nem volt semmi, csak beszélgettünk, találkoztunk, mert idejében lefújtam a dolgot. Sokan mondják, hogy látszik rajtam, hogy "valami van" de egyszerűen nem tudok ezzel mit kezdeni. Természetesen nem rohannék az első adódó lányhoz azonnal, akinek tetszenék, mert ugye eddig is volt ilyen, de mégsem lett semmi. Egyszerűen csak hiányzik valami kis kapcsolat. Nem kellene komolynak lennie. Néha bánt, hogy a 15-16 éveseknek is van már szerelme... Nagyon jól esne most valami támasz. Nem tudom mi lehet a baj velem.


Akik hasonló helyzetben vannak, velük mi a helyzet? Várunk még, aztán majd lesz valami?



2018. dec. 6. 19:04
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Igen tudom mi az oka... Én úgy gondolom, hogy ugyan ki szeretne belém, mikor magamat se tartom szerethetőnek és szépnek sem külsőleg, sem belsőleg. A barátaim szerint nem vagyok normális, ők azt mondják hogy nincs velem semmi baj csak én gondolom így 23 évesen...
2018. dec. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!