Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mi a legvonzóbb egy lányban?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legvonzóbb egy lányban?

Figyelt kérdés

még sosem volt senkim de nagyon szeretnék már valakit.

szóval szeretnék nagyon jó lenni, a külsőmmel meg vagyok elégedve /már 2 éve kondiba járok/ és szerintem szellemileg is minden rendben/egyetemre járok és rendszeresen képzem magam / viszont túl félénk vagyok az ismerkedéshez. /tudom gagyi a kérdés de na../

22ll


2018. dec. 19. 17:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
a jelleme :)
2018. dec. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%

Ez nem behatárolható, érezni fogod ha meglesz az a bizonyos bizsergés köztetek. Közhely, de nem kell ráparázni tényleg, ha eljön és benne leszel, annyira természetes lesz minden, hogy semmin nem fogsz izgulni

“ Semmi sem bonyolult annyira, hogy ráparázz!”

2018. dec. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Mindene
2018. dec. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Igen, át tudom erezni, kerdesedre valaszolva nincs olyan szerintem h legvonzobb nyilván előny ha intelligens es el lehet vele beszelgetni, kulso is fontos persze, de nem tudom nehez ezt igy megmondani 21/L/L
2018. dec. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
A talpraesettség.
2018. dec. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Az, hogy neked tetszik és ez kölcsönös.

Egyébként ez nemcsak leszbikus, hanem minden kapcsolatra igaz.

2018. dec. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%
A mosolya és a nevetése és ahogy rám néz.
2018. dec. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ő maga, a személyisége. Szuper, hogy külsőleg rendben tartod magad és szellemileg is a toppon vagy, de a belsőd gondozásáról se feledkezzél meg. Tudod, ép testben ép lélek. És akkor össze fog jönni, amit szeretnél. :)
2018. dec. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
91%

Én külsőre nem tartom magam toppon lévőnek, szellemileg illetve "belsőileg" viszont többnyire sikerül sziporkázni. Az ismerkedés viszont nem könnyű.

Nem tudnám megfogalmazni mi fog meg valakiben, egyszerűen csak érzem, hogy "akarom". A stílusa, beszéde, a mód, ahogy rám néz. Nem konkrét, kézzel fogható dolgok fogják a vonzalmat meghatározni szerintem.

21L

2018. dec. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Első lépés, találj néhány leszbikust, beszélgess velük.

Ha több emberrel beszélsz egyszerűbben körvonalazódik majd benned, mi az ami taszít és mi az ami vonz.


Második lépés, ha egyikük megtetszik, ne félj többet érezni, még akkor se, ha bukás leheta vége. A szerelem néha fáj, de elsősorban szeretni kell ahhoz, hogy viszontszeressenek.


Harmadik lépés, találkozzatok, ha mindketten kedvelitek egymást, akkor hajrá. Persze az már a kapcsolati szint, aminek van eleje, közepe, vége? nos vége csak abban az esetben van, ha nem működik, de akkor is csak nyertél, elsősorban tapasztalatot.

De ha eléggé szereted, és kitartó is vagy, nincs lehetetlen, és olyan sincs, hogy vége :)

2018. dec. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!