Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok! Számotokra mi az ami...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Számotokra mi az ami fontos egy lányban?

Figyelt kérdés
Mi az ami először megfog titeket? Esetleg mi az amit szerettek egy lányban? Milyen személyiség jön be nektek illetve milyen külső?

2018. márc. 30. 13:07
 1/8 anonim ***** válasza:

Külsőre : Alacsony, sportosan vékony. Legyen szép mosolya

Többet külsőről nem igazán mondanék mert az változó, csak legalább a fentiek legyenek meg.

Belső: Legyen aranyos, vicces, lehessen vele beszélgetni.

Ami elsőre megfog benne az változó szerintem de talán a személyisége. Ha már az elején jókat tudunk beszélgetni az már jó. :)

2018. márc. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%

Külső: Hosszú barna haj, barna szem, velem egy magas vagy alacsonyabb, vékony lányok alapból az eseteim de ezek annyira nem fontosak mert a mostani barátnőm pl szőke mégis elfogultság nélkül is azt mondom rá hogy az egyik legszebb lány akit valaha láttam :) Meg azt is mondtam hogy a vékony lányok tetszenek, de mégis volt már hogy, hát nem dagi de ilyen van rajta mit fogni típusú lányról gondoltam hogy írtó dögös.

Az egyetlen kizáró ok a rövid haj. (KB vállig érő még oké) Meg ne legyen rajta semmi férfias.

Belső: Legyen valami a személyiségében amivel megfog, meg ami nagyon fontos hogy pozitív legyen, aki mellett érzem hogy élek, mert én is ilyen vagyok. Amúgy nincs kimondottan esetem, mert a jelenlegi barátnőm és az exem pl totál ellentétei egymásnak azon kívül hogy a fent említett két dolog megvan bennük.

2018. márc. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Külső:Ápolt,igényes, arányos testalkatú,nőies stílusú. A többi mindegy,tetszett már magas,filigrán szőke,és alacsony,telt,latinos beütésű hölgy is, és szinte minden más típus is,úgyhogy egy-egy jegy nem,csak az összhatás tud megfogni.


Belső: intelligens, érzékeny,empatikus,vállalja a felelősséget a tetteiért,megfontolt,nem hisz el mindenkinek mindent,nem általánosít/nem hiszi el az általánosításokat,ebből kifolyológ nem előítéletes,nem lekezelő/lenéző másokkal ok nélkül, nem öntelt,de nem is áldozattípus,állatbarát,erkölcsös,monogám.

27/N

2018. márc. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%

Külső: bármilyen testalkatú lehet, bár a rendszeres testmozgás csodát képes művelni akárkivel, legfőképpen az tetszik, amikor egy lány kicsit "husibb", de mégis látszik rajta a mozgás. De a legeslegszebb az, amikor jól érzi magát a bőrében. És a szép szemek, amikben van valami, ami megfog...


Belső: az őszinteséget nagyra értékelem, fontos nekem az is, hogy figyelmes, megértő legyen, határozott véleménnyel.

2018. márc. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%
Aki lepontozott legalább azt odaírhatná hogy mi volt nem hasznos a válaszomban. És azt is magyarázzátok meg hogyha ennél a kérdésnél a véleményemre kíváncsiak akkor arra hogy lehet nem hasznos választ adni?
2018. márc. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kulso: sotetebb haj, az mindegy, hogy hosszu vagy rovid. Alkatilag inkabb az atlagos vagy kicsit husisabb lanyok fognak meg.



Belso: Legyen huseges tipus, vicces, kommunikativ, ne a buli erdekelje, hanem kulturalis ptogramok, kirandulasok.


Mondjuk az a no meg nem.szuletett meg, aki engem el tud viselbi, eleg erdekes szemelyisegem van. Zarkozott, nehezen nyilok meg, fius letenre.

2018. ápr. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

MINDEN

24L

2018. ápr. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ok nem minden de minden fontos benne, olyankor csak ő létezik, de idő kell hogy kialakuljon és sajnos nem mindig lesz belőle kapcsolat. Utólag visszanezve a szemek leginkább :)

24L

2018. ápr. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!