Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ha valaki nagyon taszítóan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki nagyon taszítóan beszél a leszbikusságról, lehet, hogy titkon vonzza a téma?

Figyelt kérdés
A saját magában el nem fogadott leszbi hajlamokat akarja így eltusolni?

#leszbikus #elfogadás #látens tiltás
2018. dec. 29. 18:07
 1/3 anonim ***** válasza:
78%
Nem valoszinu
2018. dec. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
88%
Lehet, de az is lehet, hogy nem. Az emberek undort, félelmet éreznek egy csomó dolog iránt, amit nem ismernek. Rólam például kevesen tudják, a munkahelyemen senki ,hogy leszbikus vagyok, rengeteget hallgatom a munkatársaimtól a homofób megjegyzéseiket, miközben engem meg, ha akarom, ha nem, folyton megölelnek.
2018. dec. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
73%

Nem minden esetben, de előfordul. Nekem van egy nagyonvallásos, nagyonhomofób hölgy ismerősöm, aki tudja, hogy leszbikus vagyok. A szemembe nem mondott még semmilyen megjegyzést, de tisztában vagyok vele, hogy hogyan beszél a melegekről.

Aztán történt egyszer, hogy egy aprócska irodában kellett együtt dolgoznunk, két egymáshoz közel eső széken és bár nem flörtöltem, meg semmi ilyesmi, láthatóan nagyon zavarban volt és bizony láttam rajta, hogy (hacsak tudatalatt is), de megfordult a fejében, hogy mi lenne ha...

Szóval van ilyen, de azért nem minden esetben igaz, van aki szimplán csak szűklátókörű.

2018. dec. 31. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!