Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lehet, hogy csak bemesélem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy csak bemesélem magamnak, hogy leszbikus/biszex vagyok?

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm világított rá arra, hogy lehet azért pártoltam a nőkhöz mert nem tartom magam elég szépnek egy férfihez. És lehet, hogy igaza van. Van rajtam súlyfelesleg, nem drasztikus, de azért van. Engem ez nagyon zavar. Több srác is volt a suliban akik nagyon tetszettek,amolyan menő félék, de aztán lassan lemondtam róluk. És most, hogy így elképzelem, hogy vékony vagyok és gyönyörű nagyon szívesen összejönnék vele, mert így már elhinném, hogy tudna szeretni.

Viszont az elmúlt hétben folyamatosan azt sujkoltam magamba, hogy nekem csak a lányok tetszenek és csak lánnyal érezném jól magam. Az igazat megvallva nem is igen hoz lázba egy férfi test látványa.

Akkor ez most mi?? Ti mit gondoltok?



2018. dec. 30. 18:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az elmúlt hétben??? Ahhoz, hogy rájöjj a valódi identitásodra, gyakran évek kellenek és még akkor sem mindig 100%.

Az, hogy nem tartod magad szépnek egy “menő fiúhoz” nettó f...ság. A leszbikus lányok sem jönnek össze mindenkivel, nehogy azt gondold. Akkor hozzájuk sem lennél elég jó. Ha változtatni akarsz magadon, fogyj le, ha meg nem, akkor fogadd el magad úgy, ahogy vagy.

Hidd el, hogy meg fogod találni azt, aki hozzád illik. Azt írod, el tudod képzelni, hogy kapcsolatban legyél egy fiúval, a végén meg azt, hogy nem hoz lázba a dolog. Össze vagy zavarodva.

Nem kell bekategorizálni magad, tedd azt, ahogyan érzel, kísérletezz, aztán majd eldől később.

2018. dec. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de az ismerősöd hülyeségeket beszél. Miért pont nőkhöz kezdenél el vonzódni, ha nincs önbizalmad és nem tartod elég szépnek magad? Miért nem a csúnyább férfiakhoz? És egyáltalán, mi az, hogy nem tartod elég szépnek magad *egy férfihez*? Talán a partneredtől függ, hogy milyen szépnek látod magad? Ez nem így működik, hogy ha nem tartod elég szépnek magad, akkor megváltozik a szexuális orientációd. Ami amúgy bármilyen lehet. Lehet, hogy vonzódsz a nőkhöz is és a férfiakhoz is. Lehet, hogy csak egyikhez. Lehet, hogy szexuálisan csak a lányokhoz vonzódsz, de érzelmileg a férfiakhoz is. Vagy fordítva. Bármilyen kombináció lehetséges, a homo, hetero, leszbikus, biszex, stb. csak címkék. A legjobb, ha csak az érzéseidre hallgatsz és azt csinálod, amit te szeretnél.
2018. dec. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy nyers leszek, de ha kevés az önbizalmad, attól nem fog a nőknek kelleni. Nekünk sem mindegy ám, hogy most a partnerünk épp mennyire elhízott, mennyire önbizalomhiányos ésatöbbi. Hidd el, ugyanúgy érdekelhetsz egy kedves fiút súlyfelesleggel. Ha nem vagy önmagaddal elégedett, tessék tenni ellene, olvass önfejlesztő könyveket, beszélj akár pszichológussal, hogy mi okozza nálad a gyenge önértékelést és fogyókúrázz, mozogj, sportolj. TEGYÉL azért, hogy jól érezd magad. Nem vagy te szerintem sem leszbikus, sem biszex, csak egy önbizalomhiányos kiskamasz. Ne etesd magad ilyen butaságokkal, hogy akkor inkább a nőket szereted, ha nem ez a valódi problémád.
2018. dec. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha a tested meg is változik, a lelked nem fog. Eleve a súlyfelesleg is lehet egy védekező mechanizmus.. például azért szedted magadra, hogy egy fiú se kivánjon meg.
2019. jan. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!