Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Már nem szeretnék férfival...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem szeretnék férfival lenni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nos, 14 éves korom óta felváltva voltam kapcsolatban nőkkel és férfiakkal egyaránt. 17 évesen "megkomolyodtam" és az addigi leghossszabb kapcsolatomat töltöttem egy lánnyal össze is költöztünk. Majd valami bekattant a hülye fejemben és mintha egy 180°-os fordulatot vettem volna, hirtelen egy erős szőrös férfiemberre vágytam.. meg is kaptam ( hármasban csináltuk) cserébe a barátnőmet elvesztettem. Sebaj, gondoltam mivel kapcsolat függő vagyok találtam is egy kevésbé szőrös szinte női lélekkel megáldott férfiembert majd' 2 éve. De valami nem jó. Nekem a volt barátnőm kell, de félek felvenni vele a kapcsolatot nem miatta hanem a mostani emberem miatt. Szóval hát mit tegyek ?

2019. jan. 4. 19:13
 1/3 StevenUp ***** válasza:
42%
Akkor ne legyél
2019. jan. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát te sem vagy egy egyszerű eset, annyi szent.. Tehát kimondtad. Kapcsolatfüggő vagy. Hogy érted azt, hogy a volt barátnőd "kell"? Szereted még egyáltalán vagy most hirtelen bekattant nálad valami és egy "szőrtelen asszonyállatra" kezdtél el vágyni? Szerintem tedd túl magad a barátnődön és ne keresd fel. És ne csak a mostani barátod miatt, hanem a volt barátnőd miatt is. Ha valóban szereted.. Ha meg nem, csak megkívántad újra a puncit, akkor meg hagyd. Komolyodj meg tényleg és viselkedj felnőtt ember módjára. Ne bánts másokat az önző vágyaid kielégítése végett.

A mostani barátoddal meg gondolom azért vagy még együtt, mert ahogy említve is lett, kapcsolatfüggő vagy és azért nem tudod elhagyni, annak ellenére is, hogy nem érzed már jól vele magad, mert félsz, hogy egyedül maradsz. Igazam van? Félsz attól, hogy egyedül kell lenned? Ezért akarsz az exedhez futni?

2019. jan. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Valóban fèlek, hogy egyedül maradok, de egyre inkább azt érzem, hogy életem hibája volt szétmenni a barátnőmmel. Mert szeretem.
2019. jan. 7. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!