Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ki megy a wow-ra?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki megy a wow-ra?

Figyelt kérdés
Ki volt már? Ahogy néztem ez nem csak leszbikus klub,láttom párom is mennek!?ez hogy van? Milyen élményeitek vannak? Vannak csajos leszbikus lányok is csak mert nem igazán találkoztam ilyennel 😑🙄🤗🤩😘😅

2019. jan. 8. 10:08
 1/8 anonim ***** válasza:
50%

Én pár évig játszottam vele, szerintem a női karakterek nagy része is férfit takar, nem csoda hogy leszbulnak.


:D

2019. jan. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
#1 szórakozó helyre értettem nem a játékra!😂
2019. jan. 8. 16:07
 3/8 anonim ***** válasza:
58%
megyek igaz eloszor leszek de kikell probalni. De az ösztrosokk se rossz masok szerint oda is elakarunk nézni
2019. jan. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Valószínű én is megyek. Párszor voltam már és elég vegyes a társaság, de jó a hangulat. Lehet ismerkedni is. Kicsi a tánctér, de legalább családias. :D 23/L
2019. jan. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én megyek :) 20L
2019. jan. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi is megyünk a társaságommal, bár kb mindig ott vagyunk. :D
2019. jan. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Mi az a wow és hol van ?🤔
2019. jan. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
#7 women on women(wow) -> buli,szórakozóhely,pesten van ha rá keresel meg tudod hogy hol 😋😊😉
2019. jan. 12. 03:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!