Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Sarah Paulson mit eszik a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sarah Paulson mit eszik a nőjén, Holland Tayloron?

Figyelt kérdés
Sarah gyönyörű,fiatalos, bárkit megkaphatna magának. És mégis egy 75 éves szottyadt asszonnyal éli az életét. És láthatólag boldogok. Felmerül bennem a kép, hogy szexuális kapcsolatot létesítenek egymással, vagy hogy is fogalmazzak... szóval nektek ez nem fura? A néni szemszögét megértem, neki csak jó egy ilyen szép, fiatal nővel huncutkodnia...de a másik oldalt nem értem. Ti mit gondoltok a dologról?

2019. jan. 11. 00:16
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Pénz?
2019. jan. 11. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
Ezen már én is többször gondolkoztam. Az egyetlen értelmes válasz: szerelem. :)
2019. jan. 11. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Nem ők az egyetlen pár nagy korkülönbséggel. Az ő életük, miért kell ezzel foglalkozni?
2019. jan. 11. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%

Nem lennék Sarah helyében.

Mindenesetre ennyire számít a belső.

2019. jan. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%
Fiacskám,nézz utána mit jelentenek a következő szavak: szerelem,belső értékek, személyiség, lelki vonzalom, EQ.
2019. jan. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem másabb ez minthogyha egy ugyanilyen korú pasival lenne együtt, azon nem hőbörögnek ennyit a népek. Én is azt tudom mondani, hogy szerelem. Az, hogy valaki leszbikus még nem jelenti azt, hogy csak a feszes mellekre és seggre bukik. Csak nézd azt, hogy ha összejön egy leszbikus pár és együtt öregszenek, hasonló korban ugyanúgy szexelni fognak. Te külsőleg két szottyadt vénasszonyt látsz akik szexelnek ők meg azt aki boldogságot hoz a szívükbe(bocs ha kicsit nyálasra sikeredett)
2019. jan. 13. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!