Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mi a határ a barátság és a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a határ a barátság és a több, mint barátság között? A csókon és a szexen kívül. Megjegyzések, cselekedetek, metakommunikációs jelek stb.

Figyelt kérdés
2019. jan. 20. 22:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Féltékenység, érezhető szexuális feszültség, szemezés.
2019. jan. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a legjobb barátnőmbe szerettem bele, ott eleinte csak nagyon közel éreztem magamhoz(előtte nem gondoltam sose hogy ki akarnék kezdeni egy nővel) sokszor aludtunk összebújva, adtunk egymásnak arcra puszit,nagyon szerettem vele lenni, de akkor még nem éreztem többet iránta barátságnál, bár annak nagyon különleges és bensőséges volt. Aztán akkor vettem észre, hogy beleszerettem, mikor féltékenységet éreztem és rosszul esett, mikor tudtam, hogy mással van együtt(szexuális értelemben).
2019. jan. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Féltékenységből fakadó düh. Néha azon kapod magad, hogy neheztelsz rá, szándékosan ignorálod vagy veszekedésbe bocsátkozol vele, és rájössz, hogy amiatt mert egyszerűen mardos a féltékenység.

Továbbá az ha egymáson hagyjátok a tekinteteket olykor olykor. Észreveszed, hogy nézz téged, vagy éppen fordítva. Az már egy komolyabb szint amikor nem sütitek le ilyenkor azonnal a szemeteket hanem "vállaljátok" a szemezést.

2019. jan. 23. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Amikor egymás mellett ültök szinte tapintani lehez a feszültséget, biztos vagy benne, hogy ő is érzi azt a valamit
2019. jan. 23. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
97%
Féltékenység, és a kézenfogva sétálás. Több érintés, olyan helyeken is (nyilvánosan) ahol barátok között nem szokás.
2019. jan. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!