Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szerintetek mire utalhat, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mire utalhat, ha egy lámy haveroddal közlöd hogy érzel iránta, megköszöni, hogy elmondtad, közli, hogy neki más a beállítottsága, majd a következő összes találkozásnál kiabál, durva veled?

Figyelt kérdés
2019. jan. 23. 10:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Átgondolta a dolgot és talán meg is akarhatja veled szüntetini a barátságot. Csak azt várja, hogy te mond ki.
2019. jan. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen,ezt is felhozta egyik nap,hogy,ha nem akarom,akkor nem kell barátoknak lennünk...
2019. jan. 23. 10:25
 3/9 A kérdező kommentje:
Nekem azért furcsa,hogy aznap nem volt kiakadva,azóta meg így viselkedik.Csak szerintem kellene teljesen érdektelenül viselkednie,ha ő nem gondol rám "úgy"?Számomra úgy lenne logikus.
2019. jan. 23. 11:07
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Arra,hogy egy barom. Már bocsánat. De azért mert ő nem úgy érez,és nem a lányokat szereti,attól még viselkedhetne emberien és állhatna hozzád mint barátjához normálisan
2019. jan. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyj neki teret mert most egy dolog biztos: nem akarok veled semmilyen kontaktot.

Ha akar, majd keres.

2019. jan. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem gyáva ahhoz hoz ő szakítsa meg a barátságotokat, így lényegében "tesz azért" hogy Te lépd meg ezt helyette.


Lényegében ugyanazt mondtam mint az első.

2019. jan. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

velem is ezt csinálta egy lány,akivel közöltem, hogy szivesen csókoloznék vele.


egy bi lány.

2019. jan. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik legjobb barátnőm volt így, pedig ő nem jött be nekem, csak bevallottam neki, hogy egy lánnyal vagyok együtt. Ő azt mondta, hogy elítéli a melegeket(ezt mondjuk tudtam róla, mert nagyon konzervatív környezetből jött és nehéz is volt neki elmondani), de mondta, hogy így azért más, hogy én vagyok az akiről szó van,úgy nézett ki el tudja fogadni, akkor még beszélgettünk aztán utána soha többé nem keresett.
2019. jan. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem pont a beállítottságoddal van a baja konkrétan. Én heteró csaj vagyok, de engem maga a leszbikusság ténye nem zavarna, a szerelmi vallomásod sokkal inkább.

Nekem is volt olyan esetem, amikor egy haver vallotta be, hogy ő nem csak barátkozna.. És azzal kicsit mindent tönkretett. Bár nem tudtam ugyanúgy nézni rá többet, mégis a helyzet pont fordított volt, mint a tiéd, mert ugyan visszautasítottam, de mondtam neki, hogy ha kell akkor tartsunk távolságot vagy pedig ne hozzuk többet szóba dolgot. Neki az volt a válasza, hogy a közelemben akar maradni, de később mégis bunkózni kezdett, és flegma lett, én meg elküldtem a fenébe. Többet nem beszéltünk már, és nekem az volt az érzésem, hogy kínos volt neki is a helyzet, de ahhoz gyáva volt, hogy ezt beismerje.

2019. febr. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!