Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ezek alapján mi lehetek?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek alapján mi lehetek? Biszex, leszbikus, vagy heteró?

Figyelt kérdés
Még nem voltam egyik nemmel sem együtt, de őszintén szólva nem is tudom igazán, hogy melyikkel kellene ismerkednem. Amikor fantáziálok, akkor általában kezdésként a férfiakról szoktam ...Az,hogy ő az erősebbik fél, ő irányít, és azt tehet velem amit akar... Sokszor ilyesmi gondolatok járnak a fejemben. Tetszik a férfiak teste, meg persze a szerszáma, de sokszor a velük való szexet csak durván tudom elképzelni, érzékiség, és szerelem nélkül. Az izgat fel az egészben, hogy alárendelt szerepben vagyok. Viszont amikor közeledek az orgaznus felé, mindig ugyanazt a bizonyos nőt képzelem el. Mivel nap mint nap egy helyre járunk be, minden nap látom. Nem sokat beszéltem vele, de kedveljük egymást, viccesnek tart. Na de, nem ez a lényeg. A csúcson vele képzelem el a szexet, de azt már teljesen máshogy, mint egy férfivel. Érzelmesnek,gyengédebbnek. Sokat gondolok arra a nőre, kezdem azt érezni, hogy mivel még nem ismerjük túl személyesen egymást,egy plátói szerelem lehet. Eddig mindig a lányokkal alakult ki mély, érzelmi kötődés. A fiúkba sose tudtam beleszeretni. Amikor magányos voltam, összejöttem egy fiúval. Nem volt szép tőlem, mert még csak nem is tetszett, igazából én végig csak barátként tekintettem rá, de akkoriban nagyon egyedül voltam, és nem akartam elveszíteni, ezért nem csak neki, de magamnak is hazudtam. Vele is kialakult egy bizonyos kötődés, amit ő szerelemnek élt meg, én viszont csak egy nagyon jó barátságnak. Hogy őszinte legyek, előtte is volt már barátom, és pont amiatt szakítottam vele, mert semmilyen érzést nek váltott ki belőlem. Az első csókunk után meg egyenesen rosszul lettem. Viszont amikor egy olyan lány ért hozzám, akit ismerek, és kötődök hozzá valamilyen szinten, előfordult, hogy bizsergéssel töltött el, izgatott.. Nos, nagyjából ennyit tudnék elmondani magamról. Mit gondoltok?

2018. dec. 31. 10:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Bi.
2018. dec. 31. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
74%

Szerintem inkább biszex vagy.

(a férfiak is tudnak érzékiek és finomak lenni)

2018. dec. 31. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Heteró semmiképp. Eléggé jó kérdés, viszont ezt inkább neked kellene kitapasztalnod.

Szerintem eléggé a leszbikus felé hajlasz, viszont az a tényező, hogy férfiakról fantáziálsz, eléggé elgondolkodtató, így a biszex szóba jöhet. De ha már a csókot sem élvezted fiúval, akkor már megint koppan a dolog. Szerintem leszbikus vagy, biszex hajlammal. Persze ezt csak te döntheted el, de a biszex a gyanús így idegenként.

Meg ahogyan előttem írták, a férfiak is tudnak gyengédek lenni :)

2018. dec. 31. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Biszexuális vagy.

De a biszexuálisok az esetek nagy részében nem 50-50%ban vonzódnak mindkét nem felé. Lásd Kinsey-féle skála:

[link]

2018. dec. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#4es vagyok még annyit hogy ez a skála nem csak a szexualitásra vonatkozhat, hanem az érzelmekre is. És lehetsz hetero/bi/homoromantikus.
2018. dec. 31. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Biszex
2018. dec. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A szexualitásod az egyértelműen biszex. A romantikus vonzódásod az már más kérdés, ha férfiba nem tudsz beleszeretni, csak nőbe akkor homoromantikus vagy (igen, létezik olyan, hogy az embernek a szexuális és a romantikus vonzódása eltér egymástól)
2020. aug. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!