Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok, nők nektek mi a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők nektek mi a véleményetek Ruby Rose-ról?

Figyelt kérdés
Külsőre, illetve nyilván az alapján amit róla tudni lehet. Szimpatikus, vonzó számotokra?
2019. jan. 24. 21:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Sose értettem miért vannak annyira oda érte nekem nem az esetem. (már látom hogy le leszek pontozva ezért :D)

Sokat nem tudok róla úgyhogy mást nem véleményezek.

2019. jan. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
81%

A sok tetoválása zavar, és +5kg kellene rá.

Amúgy jó csaj lenne.

2019. jan. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
85%
olyan mint egy fuckboy.. nem bántom,mert arany pofa, de egy butus insta modelnek tűnik NEKEM, ismeretlenbe. úgy vettem észre inkább a heteró lányoknak jön be mint ""girl crush""
2019. jan. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
87%
Nekem a fiús lányok sose jöttek be szóval ő sem.
2019. jan. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
85%

En egyenessen utalom.

En se tudok rola sokat, de meglátom aztán...

2019. jan. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
87%
Le leszek pontozva,de szerintem kifejezetten ocsmány.Nincs semmi bajom a fiús lányokkal,vannak köztük vonzóak,de az ő hatalmas vicsora a mély mosolyvonalakkal,a nagy orra,a sovány arca...hát nekem taszító.Nem értem,mi ez a nagy hájp körülötte,de én is úgy vettem észre,hogy inkább a heteró lányok szeretik.Nem ismerem,nem tudok egyébként róla semmit,szóval ilyen téren nem nyilatkozom.Csak valahogy nekem a képei alapján olyan műmájer leszbikusnak tűnik.
2019. jan. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon szexi. Sugárzik belőle az erotika egyszerűen a tekintete magával ragadó . Teste is nagyon jó. Az arca a szája is nagyon vonzó

Nem igazán szeretem az ilyen rövid haju nőket de ő nagyon szexi és fullos szerintem. Imadom a tetovált nőket imadom ha egy nőn sok tetoválás van egyszerűen az beindít

N24

2019. jan. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sokaknak a hozzáállása az, ami vonzó.
2019. jan. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
80%

Bakker azért szomorú vagyok, hogy senki sem emelte ki, hogy milyen jó fej volt velünk magyarokkal, amikor kórháznak adományozott, mert nem bírta nézni az állapotokat és még posztolt is róla, hogy ötleteket vár, hogyan s miként segíthetne rajtunk. Ha ez nem szexi valakinek egy nőben, akkor amúgy nem tudom, hogy mi.

Nekem meg külsőre is nagyon az annak ellenére, hogy és én is androgün vagyok, akárcsak ő.

2019. jan. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
90%
Utolsó ez nagyon szép, örülök neki,most már tudok is róla valamit amitől szimpatikus, de mivel nem vagyok a rajongója, nem követem mi van vele ezért sajnos erről nem hallottam eddig.
2019. jan. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!