Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus lányok! Mi lenne az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus lányok! Mi lenne az a dolog, tulajdonság a másik lányban, ami miatt elmenne a kedvetek a vele történő szextől?

Figyelt kérdés
Elsősorban külső jegyekre gondolok.
2019. jan. 20. 21:40
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Zsíros haj,rossz lehelet,sárga fog,ápolatlan bőr.Ja,és testszag.
2019. jan. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyet értek a másodikkal
2019. jan. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Ha farka lenne, az beb.szna
2019. jan. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Rossz lehellet... Kellemetlen testszag.. Ezek csinálnak ki.
2019. jan. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Legfőképpen attól ha nem foglalkozna az intim higiéniával.. Azért az kellemetlen lenne.
2019. jan. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Bár én nem leszbikus vagyok, hanem biszexuális nő, de azért válaszolnék :) Engem személy szerint az ápolatlanság, slamposság, kövérség, férfias megjelenés lohaszt le, továbbá kifejezetten irritálnak a tetoválások ( kivéve, ha szép, nőies motivumról van szó, de azokból is max. 2 db-ot viselek el), a piercingek ,fültágítók, ( utóbbi kettő csak akkor nem zavar, ha a nő összhatása egyébként nőies) ill. a színes haj is, vagyis a tipikus leszbikus attribútumoktól mászok falra.
2019. jan. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ahh bocsánat, de én felizgultam arra, hogy ismered az attribútum szót :D
2019. jan. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kóros túlsúlytól (ágyhozkötöttséggel), a teljesen szétrohadt fogaktól és a túl férfias nőktől menne el a kedvem, de MINDEN más külső adottság jöhetne.

Belsőre azokkal nem bírok szexkapcsolatot sem kezdeni, akik nem vállalják tetteik következményeit és mindig környezetükre hárítják a felelősséget, valamint örömet lelnek ártatlanok kínzásában és megalázásában.

- bár nem leszbikus vagyok hanem biszex, szóval nem tudom mennyire releváns a válaszom

2019. jan. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja előző vagyok, kihagytam a fertőző betegséget is, de az sok esetben nem látható, szóval nem tudom ide tartozik-e.
2019. jan. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!