Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok, nők nektek mi a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők nektek mi a véleményetek Ruby Rose-ról?

Figyelt kérdés
Külsőre, illetve nyilván az alapján amit róla tudni lehet. Szimpatikus, vonzó számotokra?
2019. jan. 24. 21:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
70%
Nem is kell hozzá őt követni, index és/vagy hvg lehozta... sajnos nem emlékszem melyik. Meleg ismerőseimnél láttam facen kiposztolva, illetve barátaim alapban sokszor át is dobálják nekem az lgbt+ tartalmú cikkeket... :) Előtte is bírtam én de ezek után szerintem egy rossz szavunk nem lehet rá... :D
2019. jan. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket az oldalakat sem szoktam gyakran nézni, mert sajnos normális cikkek helyet mint ez is gyakran csak hülyeségeket jelentettnek meg.
2019. jan. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Én sem onnan láttam, hogy olvasója lennék... :D kiábrándító a magyar híreket olvasni :D És ez is az amúgy, hogy akinek köze nincsen hozzánk segít rajtunk, nagyon gáz a helyzet számunkra. XD
2019. jan. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen az ilyen dolgoknak sajnos sosincs akkora hírértéke, a szemét sokkal jobban terjed. És sajnos nem csak az újságírók a hibásak, egyszerűen erre van kereslet. Arra hogy a Damu Roland mit üzent épp a Vajna Timinek, arra sem voltam kíváncsi és mégis megtudtam, pedig próbálom elkerülni ezeket a cikkeket.

Michael Jackson egyszer itt járt a 90es években, és mint mindig mindenhol a helyi gyerekkórház volt az első amit meglátogatott. Meglátott egy beteg árva kisfiút, és a szervezetén keresztül felkutatta a földet hogy új májat szerezzen neki majd minden további költséget ő állt. Ma már felnőtt, és még most is emlékszik mennyiszer meglátogatta, apja helyett apjaként tekint rá.

Na ez természetesen a kutyát nem érdekelte, és szinte sehol nem jelent meg de az hogy a fia pelenkáját ( ami amúgy egy fehér ruhadarab volt i love you felirattal, csak ahol ez látszódott azt véletlen levágták a videóból így tényleg úgy tűnik mintha pelenka lenne.) kihajította az ablakon az emberek közé, az természetesen mkndenhol megjelent, a nai napig felhozzák és mindrnki emlékszik rá.

2019. jan. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Én erről nem tudok nyilatkozni, a szennyet kerülöm, amiket követek azok angol nyelvű tudományos cikkek. :D Illetve témához kapcsolódóan most ami még fontos az a felmelegedés, környezetvédelem... (tényleg a szemét jól terjed :D :() aztán ezen kívül nem sok érdekes van. :D Egyébként ez is szomorú, kevés sztár van, akiket ezek amúgy érdekelnek pl. de szerencsére a kedvencem igen, de azért is a kedvencem. :D
2019. jan. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Nos szerintem nem fiús max egy soft butch,mivel sminekli magát egy igazi butch ilyet nem tesz.Emberileg nem ismerem,de az biztos hogy nagyon kedves dolog volt tőle,hogy amikor itt volt Magyarországon bevásárolt a kórházban lévőknek.

Színésznek pedig tetszik,de nekem nem az esetem.

2019. jan. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%
Attól még, ha adományoz is kórháznak, csak ettől nem lesz szexi, szerintem nincs olyan kisugárzása sem.
2019. jan. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!