Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szerintetek tetszek neki vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszek neki vagy csak túl gondolom? (többi lent)

Figyelt kérdés

Van egy felsőéves lány az iskolában aki tetszik nekem(amúgy bisex lány vagyok) (a lány aki tetszik nekem ő meg leszbikus) . Mindig olyan jeleket ad mintha tetszenék neki pl:amikor szünet van akkor mindig bejön az osztályunkba és akkor mindig engem ölel meg elsőnek és kB 1 percig csak ölelgetjük egymást közben simogatja a hátamat és meg is puszil, múltkor mikor nagyon izgultam a vizsga miatt próbált megnyugtatni úgy hogy megölel így kB 10 percig csak öleltük egymást

Szerintetek? Tetszek-e neki? Vagy csak egyszerűn csak barátságos és barátkozni akar?

Előre is köszönöm a válaszokat :)



2019. jan. 25. 00:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ha másokkal nem ilyen akkor tetszel neki. De nemtudom, én hetero lány vagyok:)
2019. jan. 25. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tudja rólad hogy te is vonzódsz a lányokhoz?
2019. jan. 25. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ahogy az első válaszoló is írta,ha mással nem ilyen csak veled nagyvalószínűséggel tetszel neki, de a második válaszoló kérdése is fontos,beszélgess vele tudakold meg hogy mit érezhet, és/ vagy mondd el neki a te érzéseidet ^^
2019. jan. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat.A második válaszló kérdésére igen tudja hogy a lányokhoz is vonzódók.Az első és a harmadik válaszolóknak az a probléma hogy nem csak velem ilyen más lányokat is szokott ölelgetni :( Tényleg vannak olyan dolgok amiket csak velem csinál pl.: puszilgatást, meg a simogatást. Nem csak a mások ölelgetése miatt nem merek lépni. Ő nagyon népszerű így elégé sok mindenkit ismer és tudom hogy nagyon váltogatja a barátnőit ( Rövid ideig volt mind. A leghosszabb kapcsolata 2 hónapig tartott ).Így eléggé félek hogyha kezdeményeznék csak azt mondaná hogy már össze jött valakivel vagy más tetszik neki :(
2019. jan. 25. 23:03
 5/5 anonim ***** válasza:
Összejött?
2022. febr. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!