Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szerintetek kamu volt?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kamu volt?

Figyelt kérdés

Ha valakivel privátban beszélgetek itt, majd képet küldünk egymásnak e-mailben, aztán mivel nem tudtam egyből reagálni, mert nem értem rá, az illető letörli magát innen és még az e-mailjét is elérhetetlenné teszi, az azt jelenti, hogy az illető kamu volt vagy rólam hitte azt, hogy az vagyok?

Bocs, hogy nyakatekert lett a kérdés, de most tök értetlen vagyok. Most vagy én beszélgettem egy kamu (férfi) profillal itt gyakorin vagy az illető hitte azt, mert nem reagáltam egyből? (ezt mondjuk nem is értem)

Mással fordult már elő hasonló?

(egyébként egy bizonyos "nemazalany" nevű profilról van szó. Ha valaki tud róla valamit, megköszönném.)



2019. jan. 29. 11:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy törölték a profilját szabályszegésért. De a neve alapján előbb gondolnám hogy férfi kamuprofil.
2019. jan. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sokunknak ismerős innen, sajnos. Nem kár érte maradjunk annyiban.
2019. jan. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Kamus a csaj, én is váltottam vele pár üzenetet.
2019. jan. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Illetve, csak egy jó tanács, nem csak neked, bárkinek. A kamu profilok ellen a legjobb védelem ha már a kezdetektől Viberen megy a beszélgetés, úgy legalább hallod és látod, hogy kivel beszélsz. Vagy ha nem akarod megadni a teló számod akkor Skype, de mindenféleképp jó hallani és látni az illetőt.
2019. jan. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Itt a 80% kamu...sajnos
2019. jan. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én is belefutottam ebbe. Sajnos. És egy jó tanács ne küldj így képet. lehet inkább azokkal kéne ismerkedned akit itt szintén átvertek :)
2019. jan. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!