Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus kérdés! Számotokra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus kérdés! Számotokra milyen a tökéletes csók?

Figyelt kérdés

2019. jan. 31. 18:44
 1/3 anonim ***** válasza:
84%

Lassú, enyhén nedves, ha olyan a helyzet akkor vad, tarkóra markolós, és van amikor szexre hív; egyszerűen csak végignyalja az alsó ajkam.

Attól függ mikor miért történik. Néha elszédít egy sima szájrapuszi is

2019. jan. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
88%

Lassú és érzéki.

Nem feltétlen nyelves,bár azt is imádom.

Az a nem mindegy kitől kapod, mert jól csókolni szerintem sokan tudnak, viszont csak akkor lehet számomra tökéletes, ha olyantól kapom aki iránt érzek is valamit!

Amúgy fontos az is,hogy például mit csinál a kezeivel..

2019. jan. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem ez is kommunikáció, az a fontos hogy a megfelelő érzelem jöjjön át.

Ha pl a párom elutazik az teljesen más, mintha mondjuk szeretkeznénk vagy ha épp beteg vagyok és megpuszilja a homlokomat...tökéletesebb-e az egyik a másiknál, melyik marad meg mint emlék?


Beállíthatsz valakit pont megfelelően ápolt ajkakkal, frissen mosott fogakkal, és gépiesen betaníthatod neki a tökéletes technikát de ez mind nem elég.


Életem legjobb csókjai volt, hogy cserepes szájjal, boroskólás-halas lehellettel, bénázva vihogva volt de nem is az volt a lényeg 😊

2019. febr. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!