Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogy létesítheték legjobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy létesítheték legjobb barátnőmmel barátság extrákkal kapcsolatot?

Figyelt kérdés
3 éve ismerem elég jó barátnők lettünk,mindeketten biszexek vagyunk és ilyen baráti szintett tartjuk jelenleg ,de mikor velem alszik többnek tűnik az egész ahogy hozzám bújik meg ilyenek...18 L-L

2018. szept. 27. 22:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Nyisd ki a kicsi szád és kérdezd mondjuk meg hogy lenne e kedve kipróbálni. Ha ottalvós hétvégék vannak és leírtak alapján közeli viszonyban vagytok, miért ne lehetnél őszinte és hozhatnád fel a dolgot? Legrosszabb esetben nemet mond
2018. szept. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Félek h nemet mond ,és nem vagyok szavak embere,és lehet többetnem jönne át aludni se😱
2018. szept. 27. 22:49
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
Ha barátod ez nem zavarná. És ha félsz konkrétan rákérdezni célozz rá valahogy és nézd meg mit reagál. Pl mond neki hogy képzeld ma azt álmodtam, hogy együtt maszturbáltunk. Ha rámondja hogy egy ilyenbe benne lenne sanszos hogy másban is. Vagy találj ki valami hasonlót ha ez nem tetszik és nem mersz konkrétan rákérdezni. Vagy írd neki messengeren vagy ahol beszélgettek.
2018. szept. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Nem értem mi a kérdés. Együtt alusztok, összebújtok. Akkor már simogatás is van. Nyúlj egyre intimebb helyre addig amig el nem veszi a kezed. Akkor fogod tudni hol a határ. Ha meg nem állít le akkor nyald ki rendesen.
2018. szept. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
56%
Mindketten biszexek vagytok, veled alszik, hozzád bújik, de nem történik semmi? Már bocs, de ez olyan, mint ha egy heteró pasi együtt alszik egy heteró nővel, hasonló eredménnyel...
2018. szept. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Utolso. Kepzeld tudok heteto pasit es nőt, aki egy agyban aludt, megsem történt semmi.

Kérdező! Szerintem probálj meg egy kicsit többet. Kezd el simogatni, s reakció függvényében tudsz dönteni

2018. szept. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
39%
#6: Üdvözlöm a nagyszüleidet! :)
2018. szept. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

7es. Nem rajuk gondoltam. (Mar cdak ezert sem, mert sajnos nem elnek) Bar rendszeresseggel tenyleg fura lenne. De nehaneha tudok olyanrol, akik együtt aludtak, de semmi sem volt.

Amugy kerdező probalj meg közeledni felé, csak lesz vmi. Legfeljebb meglepödik, de akkor könnyebb lesz beszélnetek.

2018. szept. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Jártam hasonló cipőben, en leszbikus vagyok, legjobb barátnőm “hetero”, sokszor aludt nálam, mindig hozzambujt, olelgetett, simogatott, persze en viszonoztam ezt, eleg egyértelmű volt, úgyhogy megcsokoltam, ő pedig visszacsokolt. Igy alakult ki egy barátság extrákkal kapcsolat :D
2018. szept. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
74%
Nekem anno ugy alakult ki ilyenfele kapcsolatom, hogy spicces voltam, es egyszer csak megcsokolt. Ott ultem mellette hulla reszegen, radoltem, valamit elkaromkodott az orra alatt, aztan megragadott es megcsokolt. A tett hatasosabb, mint a szó.
2018. okt. 7. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!