Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogyan ismerkedjek ha nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjek ha nem szeretném, hogy kiderüljön?

Figyelt kérdés
Huszonéves vagyok, és annyira tartok tőle, hogy kiderül a környezetemben, hogy inkább férfiakkal ismerkednék, pedig a nőkhöz jobban kötődöm.
2019. febr. 14. 19:18
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Ugyanígy vagyok én is. Nem tudom mit lehetne vele kezdeni, személy szerint kerülöm a személyes ismerkedést.
2019. febr. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%

Ha hetero lennél és ellenkező neművel ismerkednél sem derülne ki, ha úgy csinálod.

Ismerkedj nyugodtan, de ne menj bele dolgokba akárkivel, csak egy bizonyos szintű bizalom kiépítése után. Tádámm

2019. febr. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
25%

Miért derülneki?

Nincs a homlokodra írva.

A másik ha a nyilt utcán sem csókoloztok meg nem kézenfogva sétáltok abbol nem derülki semmi.

Mégvalami,az elején tisztázd,hogy te nem válalodfel.


És ismerkedésnél sem kell a másik orrára kötni.

2019. febr. 15. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha gondolod, írhatsz. hátha. :)

én is így vagyok vele.

2019. febr. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Detto ugyanez van velm is :/ 20L
2019. febr. 16. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Én a kérdést sem értem.

Inkább férfiakkal ismerkednél? aztán meg a nőkhöz jobban kötődsz?

Nem érthető számomra a kérdés.

2019. febr. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Pedig egyszer fel kell vállalni
2019. febr. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Első körben lakhelytől érdemesebb kicsit távolabbi részt választani,ha ez téged megnyugtat.

Illetve azért attól,mert beültök egy kávézóba nem fogja tudni senki,hogy vonzódtok egymáshoz :D hiszen két kolléganő,barátnő is beszokott ülni.


Első néhány randi,tali meg úgy is egymás megismeréséről szól,tehát beszélgettek mindenféléről.


Nyilván ha már komolyabb a dolog és sokat találkozgattok akkor már kell egy ürügy.


Akkor könnyebb ha már szülőktől külön laksz.

Akkor nem kell elszámolni,hová,hányszor kivel mész.


26 vagyok,de sajnos tőlem is kérdezik.

Nyilván míg itthon lakok ez így lesz.


Pont ezért én sem merek ismerkedni nőkkel.

Félek,hogy komolyabb kialakul és már nem tudok mit kitalálni.

havonta 1-2x betudom adni,hogy egyik pesti barátnőmnél alszok,mert bulizni megyünk,de minden héten már nem tudom beadni,heti többször meg végképp nem :D


Egy ismerős mondott egy jót. Ha össze költözésnél tart a dolog,külön akarsz költözni önálló élet stb. Ez a lány lakótársat keresett kevesebb bérleti díj miatt. Azt meg hogy nem lakótársak vagytok senki nem tudja :D


Én ezt meg is csinálnám egyébként.

De ehhez is bizalom kell,meg sok máshoz is.

Másik része én is tudom azt,hogy hosszú évekig nem lehet titkolni. Hiszen ugye kérdés kérdés hátán ismerkedsz? Van barátod és stb? mindig azt mondod,hogy nincs az is gyanús egy idő után.


Én sem merném felvállalni.Én környezetemben rengetegen gyűlölik a melegeket,leszbikusokat. Én mikor szidják őket csöndben vagyok többnyire,illetve próbálom terelni a szót. Ha kiderülne rólam,hogy biszex vagyok,éppen nővel vagyok együtt hát nem tudom...

2019. febr. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Feltételezvén ffi vagy: melegbárok, tematikus szaunázók, meleg társkeresők, egyes sexmozik.
2019. júl. 14. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#9, kategória.
2019. júl. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!