Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mit jelenthet egy hosszú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelenthet egy hosszú szemmontaktus? Mit árul el?

Figyelt kérdés

Van egy nő, akibe régóta szerelmes vagyok, de ő hetero. Nagyon szoros kapcsolatban vagyunk, igazából a fönököm. Tudja, hogy mit érzek iránta. De ő nem keresi annyira a társaságom, persze nem ez miatt. Az elején én kerestem őt állandóan amikor pedig nem (munkán kívül) azthitte hisztizek, hogy nem keres mert akkor valóban azt csináltam. Most viszont egyszerűen elengedtem, de abszolút nem hisztizek, a munkába kedves vagyok vele, és mióta nem keresem megvan a hosszú szemkontaktus amikor találkozunk, elveszünk egymás tekintetében. Mintha mondana valamit. De nemtudom mi érez, mit lát, egyáltalán feltűnt e neki, hogy “már nem keres de nem hisztizik”?!

Mit gondoltok a metakommunikációban ez mit mond, ha sokáig nézűnk egymás szemébe?

Ő idösebb egyébként.

26/N - 46/N


2019. márc. 1. 16:29
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsánat, az elírásokért telorol és gyorsan írtam.
2019. márc. 1. 16:30
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha eddig nem akart tőled semmit, akkor csak cseszi az egóját, hogy nem loholsz utána.
2019. márc. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyet értek a #2-essel. Nagyon is.


Valószínű hiányzik neki az, hogy hiányozzon neked és ez váltja ki belőle a kicsit kihívóbb viselkedést. Ha újra elkezdenél menni utána, szerintem pikkpakk abbahagyná azt amit most csinál.

2019. márc. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!