Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Nagyon gáz vagyok ha 24 éves...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz vagyok ha 24 éves lány létemre bejön egy majdnem 50 éves nő? Már csak ha ránézek elönt a mámor és a gyönyör, ráadásul nagyon kedves is velem . (? )

Figyelt kérdés
2019. márc. 3. 16:10
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
De jó,hogy ilyen elfogadóak vagytok. Köszönöm a válaszokat :)))
2019. márc. 3. 20:34
 12/21 anonim ***** válasza:
89%
Az oké, hogy mi elfogadóak vagyunk, de a lényeg, hogy a kiszemelted legyen az... Szerintem ilyesmit ne vágj oda, hogy "fú de beindítasz".. Munka kapcsolatban vagytok? Honnan ismered? Közel álltok egymáshoz vagy csak távoli ismerős? Ezt is jó lenne tudni. De a kérdésre válaszolva, nem gáz, csak a közeledést azt fontold meg hogyan teszed szerintem.
2019. márc. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Shakira 42 éves, és bomba nő. Akkor mi lenne a gond az 50 évessel?
2019. márc. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Nem csak munkakapcsolat.. Annyira még nem állunk közel egymáshoz, de sokmindent tudunk a másikról. :) És ő azt már tudja hogy nagyon kedvelem, és ő is viszont kedvel engem, ő maga mondta nekem. :) Megpróbálok közelebb kerülni hozzá, szeretek vele lenni, beszélgetni stb,hátha szerencsém lesz.
2019. márc. 4. 08:52
 15/21 anonim ***** válasza:
Amikor ezt elolvastam hirtelen azthittem én irtam ki. Mert ez korban szituban megegyezik. Majd ird meg mi lett belőle.
2019. márc. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

15# én detto azt hittem😄korban stimmelnek a dolgok

Én 24 ő 49

2019. márc. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Jók vagyunk. :)) Majd jelentkezem :)
2019. márc. 5. 06:44
 18/21 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Nekem is volt anno, hogy 50+-os no jott be. Viszont gondold at, hogy ez az imadat csak a szemelyisegenek szol-e vagy kulsore is bejon,szexualis vonzalmat erzel-e iranta. O is leszbikus vagy o hetero?
2019. márc. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Mind a 3... Szemelyisege valami csodalatos, kulsore is nagyon szep( tukrozi a belsojet amit ugyan titkol, de az is csodalatos), es igen szexualisan is..
2019. márc. 6. 17:12
 20/21 anonim ***** válasza:
Akkor hajra. Hivd el vhova munkan kivul. Vmi beulos helyre, ott nyugodtan tudtok beszelgetni. Sok sikert kivanok! :)
2019. márc. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!